Як намалювати пунктирну лінію.

Пунктирна лінія - універсальний засіб виділення певної інформації в тексті, на схемі, карті. Пунктирною лінією можна позначити один маршрут, в той час як інший вже позначений суцільною лінією. Втім, застосувати можна як завгодно - залишилося тільки намалювати.
Інструкція
1
По-перше, треба вибрати, чим малювати. Тут все залежить від ваших цілей, уподобань або умов, якими ви пов'язані. Чим би ви не малювали, принцип буде один і той же: потрібно провести лінію , що складається ніби з безлічі коротких відрізків. Ці відрізки можуть бути різної довжини (це теж справа смаку): від точок до коротких ліній довжиною в два-три сантиметри. У кожному разі, ця сукупність відрізків повинна справляти враження єдиної лінії, а не окремих, нічим не пов'язаних рисочок.
2
Цей малювання пунктирною лінії підходить тільки тим, хто любить (або змушений в силу якихось причин) використовувати олівець. Можна намалювати суцільну лінію і стерти ті ділянки, які будуть проміжками між окремими відрізками. До цього способу варто вдаватися тільки в тому випадку, якщо у вас є хороший ластик, інакше краю відрізків будуть розмитими.
3
Якщо ваша лінія не повинна бути зігнутою, використовуйте лінійку. Можна, приставивши олівець до лінійки, малювати одразу короткі відрізки, а можна, як при другому способі, спочатку провести одну лінію , а потім за допомогою ластику розбити її на частини.
4
Те ж саме можна робити і на комп'ютері. Існує безліч графічних редакторів, в яких ви можете намалювати скільки завгодно пунктирних ліній. Можливості малювання варіюються від програми до програми. Наприклад, в якихось вам доводиться прати частини лінії, в інших можна відразу створити пунктирную лінію .
5
Можна вдатися до ще одного способу. Візьміть перфокарту (лист щільного картону, в якому пророблені однакові отвори) і проведіть лінію так, щоб вона проходила по ряду отворів. Слід олівця пройде почасти по картону, почасти по паперу, і на папері залишиться пунктирна лінія. Але навряд чи ви будете вдаватися до цього способу при наявності інших, більш простих у виконанні.