Як зав'язати розмову.

Часто люди мучаться в незнайомій компанії, не знаючи, як почати бесіду . Вони дивляться із заздрістю на тих, хто легко і невимушено знаходить слова для будь-якої людини, що не плутаючись в темах і не потрапляючи в незручні затяжні паузи, і потай мріють про чарівний засобі, яке наділить їх здатністю зав'язувати розмову з ким завгодно. Насправді почати розмову зовсім нескладно.
Інструкція
1
Класичні рецепти як і раніше універсальні. Почніть розмову про погоду. «Сьогодні жарковато, чи не так? Навіть в Тунісі не так жарко. Ви були в Тунісі? »Або« Давно не бачив такої зливи, з того моменту, як потрапив в шторм в Біскайській затоці ».
2
Постарайтеся так побудувати фразу, щоб вона передбачала відповідь. Також добре дати трохи інформації про себе, щоб зацікавити співрозмовника. Навіть якщо ви ніколи не були в Біскайській затоці, не біда. Якщо вас запитають: «А ви, правда, були в Біскайській затоці?», Дайте відповідь: «Звичайно, щоночі в шість років». Ваша жарт розтопить відчуженість і допоможе спілкуватися.
3
Якщо ви, наприклад, знаходитеся на конференції або симпозіумі, де нікого не знаєте, доречним буде звернутися з такою фразою: «Цікавий доповідь прочитав N, вам так не здається?». Або: «Я вперше на такій конференції, і не знаю, чи доречно підійти подякувати за доповідь N?».
4
Не бійтеся починати розмову з компліменту, особливо якщо перед вами жінка (навіть якщо ви теж - жінка). Наприклад, скажіть: «Я всю вечірку милувалася вашим розкішним рудим кольором волосся і заздрила. Напевно, вам вже набрид питання, натуральний чи цей колір? ».
5
Почавши розмову і вислухавши відповідь, уважно слухайте співрозмовника. За його реакції ви зможете зрозуміти, чи схильний він продовжувати розмову, як він ставиться до гумору і так далі. Не перебивайте, коли вам відповідають, будьте доброзичливі, висловлюйте зацікавленість бесідою.
6
Часом зав'язати бесіду можна за допомогою якогось предмета. Іноді люди, побачивши в руках у інших людей книгу з інтригуючою назвою, самі заговорюють першими, задаючи питання про зміст. Якщо вам хочеться поговорити, будьте милим і задовольните цікавість, не відповідайте односкладово, це буде сприйнято як небажання спілкуватися.
7
Також допоможе почати розмову з незнайомцями яка-небудь тварина. Маленька мила собачка на руках у чоловіка або тхір на повідку, або біла чарівна мишка у дівчини можуть залучити багато зацікавлених поглядів. Вам залишиться тільки ловити їх і запрошувати погладити.