Як посилати післяплатою.

Відправка накладеним платежем все більше набирає популярність, оскільки це зручний спосіб розрахунку за будь-які товари. Багато сучасних сумлінні інтернет-магазини і виробники здійснюють відправку своєї продукції саме за допомогою післяплати, оскільки при роботі з поштою відсоток можливості обману мінімальний.
Вам знадобиться
  • - посилка;
  • - упаковка;
  • - гроші за відправку;
  • - бланки Пошти Росії.
Інструкція
1
післяплатою платежем відправляються товари трьох класів: - лист вагою до 100гр.; - Бандероль вагою до 2кг.; - Посилка понад 2 кг.От класу відправлення залежить спосіб упаковки і ціна. Для початку слід вибрати упаковку відповідного відправленню габариту. Її можна придбати прямо у відділенні Пошти Росії.
2
Далі слід грамотно упакувати посилку, тому від цього залежить збереження відправляється вироби або документа. Важливо використовувати пом'якшувальний матеріал. Найбільш підходящим для упаковки вважається бульбашковий поліетилен, хоча можна скористатися звичайною газетним папером.
3
Потім необхідно заповнити кілька бланків уже у відділенні пошти. Реквізити відправника, одержувача, цінність відправлення і накладений платіж вказуються безпосередньо на самій коробці. Цінність вказується на випадок втрати відправлення, вартість якого відшкодовується поштою. У пункті «Накладений платіж» вказується сума, яку повинен заплатити адресат для отримання посилки. Всі поля заповнюються пропісью.В бланку поштового відправлення заповнюється та ж сама інформація, але плюс ще паспортні дані. У бланку переказу грошей для відправлень з накладених платежем зазначаються реквізити відправника та одержувача, а також сума самої оплати. У формі опису вказується цінність відправляються предметів і їх кількість.
4
Далі всі заповнені папери віддаються операторові на пошті, який повинен повернути один бланк опису і порахувати суму, необхідну для оплати відправлення посилки.
Зверніть увагу
Адресатові завжди надається можливість перевірити посилку перед оплатою самого платежу щоб уникнути отримання пошкодженого товару або обману.
Корисна порада
Необхідно обов'язково зберігати квитанцію про відправлення до тих пір, поки адресат не отримає бандероль і не перевірить справність отриманого товару.