Як підключити пралку.

Після покупки нової пральної машини-автомат, її потрібно правильно встановити, підключити до електроживлення, водопроводу і каналізації. Від того, наскільки якісним буде монтаж, залежить термін служби і надійність експлуатації приладу. Якщо ви знайомі з електричними і сантехнічними роботами, монтаж пральної машини не складе особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • -кран для установки на водопровід;
  • -стрічка ФУМ;
  • -великий довжини зливний і заливний шланги (при необхідності);
  • -розетка із заземленням;
  • - кабель.
Інструкція
1
Розпакуйте машину, відкрутіть задню стінку, зніміть болти і покладіть їх у надійне місце - вони можуть ще знадобитися, якщо агрегат доведеться транспортувати при зміні місця проживання або в ремонтну майстерню. Прикрутите задню стінку на місце.
2
Встановлювати машину потрібно на рівну, тверду поверхню. Якщо підлога нерівна, зробіть бетонну стяжку і перевірте її рівність по рівню. Якщо ви будете встановлювати машину на килимок, то можна використовувати тільки килимки з жорсткої гуми, що не просядуть під ніжками і між покриттям і агрегатом залишиться повітряний простір.
3
Встановіть машину на підготовлену поверхню і перш, ніж ви її будете підключати - уважно ознайомтеся з інструкцією виробника.
4
Підключайте машину в окрему розетку із заземленням і краще, якщо вона буде проведена окремою проводкою безпосередньо від щитка електроприладів. Використовувати перенесення і розетки без заземлення небезпечно для життя.
5
На систему каналізації і водопроводу встановіть двійник або трійник російського або європейського виробництва. Китайські розвідні двійники та трійники для приєднання пральної машини непридатні. Хоч вони і мають блискучий вигляд, але в перші ж дні лопаються, і ви ризикуєте затопити сусідів і витратитися на дорогий ремонт у кількох квартирах, включаючи свою.
6
Якщо у пральної машини не вистачає по довжині шлангів, які йдуть від виробника, купіть довші в будь-якому господарському магазині. З'єднання і нарощування зливного або заливочного шлангів просто неприпустимі.
7
Приєднайте зливний шланг до розведення каналізації, заливний - до розводки водопроводу. На водогоні потрібно мати окремий кран для відключення водопостачання, якщо ви надовго їдете або йдете. Це додаткова міра захисту від протікання. При всіх з'єднаннях використовуйте стрічку ФУМ.
8
Машину виставте рівно шляхом підкручування або відкручування ніжок і перевірте правильність установки по рівню. Виставляти потрібно так, щоб ніжки були мінімально відкручені.
9
Якщо все зроблено правильно, машина буде нормально працювати, віджимання буде рівним і безшумним. У разі якщо машина виставлена нерівно, на максимальних обертах віджимання машина може сильно вібрувати і шуміти, що призведе до швидкого зносу підшипників барабана. Тому всі перевірте за рівнем ще раз і при необхідності відрегулюйте рівність установки.
10
Якщо вам здається підключення машини-автомат складною справою, то завжди можна залучити до нього фахівців, тим більше що коштує це не так дорого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7jZ-VMqshAM