Як підстригтися до літа. Як можна підстригтися на літо.

Літо-це час змін, коли хочеться перетворюватися і всіляко експериментувати зі своєю зовнішністю. Найлегше поміняти імідж можна за допомогою нової модної стрижки. Один похід до перукаря - і гарний настрій на все літо вам забезпечено! Залишилося тільки дізнатися, які ж саме стрижки відповідають модним тенденціям цього літнього сезону.
Інструкція
1
Отже, в цьому сезоні перевага віддається недбалим зачіскам і природним укладок. При погляді на ваше волосся в оточуючих повинно створюватися відчуття, немов ви тільки-тільки встали з ліжка. Кардинально поміняти образ вам дозволить «рвана» стрижка, яка чудово виглядає як на коротких, так і на довгому волоссі. Рвана стрижка може бути абсолютно асиметричною, а для її укладання вам знадобиться всього лише віск або пінка.
2
Якщо ж у вас довге волосся і розпрощатися з довжиною ви не готові, то можете зробити рвану асиметричну стрижку і на довгому волоссі. На потилиці волосся можна підстригти коротко і виділити їх більш яскравими пасмами. У особи можна залишити вашу довжину, причому по довжині пасма можуть бути абсолютно різними. Варто тільки відзначити, що асиметричні рвані стрижки краще всього виглядають на прямих волоссі. Власницям хвилястого або кучерявого волосся доведеться користуватися праскою.
3
Ще одна модна стрижка цього літнього сезону - це боб. Відмінні риси бобу - це чіткі графічні лінії, які наче обрамляють обличчя. Боб або каре в літньому сезоні цього року обов'язково повинні мати довгу чубок, яка доходить до брів. Якщо ж чубчик вам не до лиця, то можете її замінити на довгу асиметричну пасмо, яка дозволить приховати вилиці.
4
Власниці довгого волосся можуть також оновити свою стрижку за допомогою густий чубчика. Вона може бути як ідеально рівною, так і недбало асиметричною. На довгому волоссі в цьому сезоні будуть особливо добре виглядати разлохмаченние локони і м'які хвилі.
5
Що стосується кольору волосся, то стилісти не висувають до фарбування особливих вимог у цьому сезоні. Варто лише повторити, що мода на все природне і натуральне ставить природний колір волосся на чолі кута. Саме тому багато голлівудських модниці в цьому сезоні перефарбовуються у свої природні кольори.