Як вплести стрічку в косичку. Вплетення стрічок в коси.

Коса, як різновид жіночої зачіски, залишається актуальною в усі часи. Особливо святково і красиво виглядають коси зі стрічками. Вони додають зовнішності своєї носійки жіночність, ніжність, стильність. Саму стрічку можна вибрати будь ширини і кольору. Способів вплести стрічку в косичку існує величезна безліч.
Вам знадобиться
  • - стрічка;
  • - гребінець;
  • - шпильки;
  • - шпильки;
  • - квіти для прикраси.
Інструкція
1
Перший спосіб - вплетення стрічки в просту косу. Приготуйте стрічку для плетіння. Щоб вийшов бант, вона повинна бути досить довгою. Якщо ви не хочете його зав'язувати, то достатньо стрічки, яка буде довшим вашого волосся в два рази. Ретельно розчешіть волосся, зберіть їх в хвіст і перетягніть його тонкою гумкою. Поверх неї, так, щоб її приховати, зав'яжіть стрічку . Її залишилися кінці повинні бути однакової довжини. Розділіть волосся на три рівні пасма, приєднаєте до крайніх стрічку і заплетене просту косу. Її кінець зафіксуйте стрічкою або гумкою. Цю зачіску можна урізноманітнити, якщо кінський хвіст зібрати не на потилиці, а вище або збоку. Якщо вийшла коса досить довга - її можна укласти навколо голови за допомогою шпильок. Крім стрічки, зачіску можна прикрасити штучними або живими квітами, шпильками і перловими нитками. Загалом - фантазуйте! Корисна порада: не затягуйте косу занадто туго - так вона буде виглядати набагато об'ємніше.
2
Наступний спосіб - вплетення стрічки у французьку косу. Ця зачіска дуже добре підходить для не густо і тонкого волосся. Розчешіть волосся і зробіть проділ, розділивши їх на дві рівні частини. Спочатку заплітайте косу з одного боку, потім - з іншого. Частину волосся, з якою ви в даний момент не працюєте, можна скріпити шпилькою або гумкою, щоб вона не заважала. Спосіб плетіння: візьміть зверху три пасма і плетіть французьку косу, захоплюючи додаткові пасма від проділу і від обличчя. Дійшовши до шиї, закріпіть її шпилькою. Таким же чином заплетене косичку і з іншого боку. У шиї з'єднайте їх разом і перев'яжіть стрічкою. Потім волосся можна розділити на три пасма і заплести просту косу зі стрічкою. Або продовжити заплітати французьку, пропускаючи стрічку під пасмами з двох сторін. Корисна порада: якщо французька коса вийшла не надто рівною, її можна поправити, обережно витягаючи прядки тонкою ручкою металевою або пластмасовою гребінця.
3
І останнє. Коса з вплетеною в неї стрічкою буде безперечним прикрасою будь-якої жінки тільки у випадку, якщо волосся доглянуті, блискучі і здорові. Для цього, доглядаючи за ними, використовуйте не тільки покупну косметику, але і народні засоби.
Коса з вплетеною стрічкою - це можливість підкреслити індивідуальність, створивши власний неповторний образ. Досить включити трохи фантазії і можна самостійно придумати зовсім нову зачіску, адже способів заплести косу існує досить багато, і кожен з них можна вдосконалити, подстроив під себе.
Вам знадобиться
  • - стрічечки;
  • - гумки для волосся;
  • - шпильки або декоративні затиски;
  • - в'язальний гачок.
Інструкція
1
Вплетення стрічки у французьку косу , заплетену знизу вверхДанная зачіска підходить для волосся середньої довжини. Скажіть дівчині, якій ви будете заплітати косу , нахилити голову вперед. Розчешіть волосся вниз і на потилиці у лінії росту розділіть їх на три тонкі прядки. До однієї з пасом приєднаєте стрічку і почніть заплітати французьку косу . У маківки захоплювані пасма повинні мати максимальний обсяг. Решту волосся заплетене звичайної кіскою і закріпіть гумкою. Попросіть модель підняти голову і тримати її прямо. Підніміть косу вертикально і, починаючи рухатися від кінчика, акуратно укладіть її кільцями або в пучок. Закріпіть зачіску за допомогою шпильок або красивих затискачів.
2
Вплетення стрічки у французьку косу , заплетену по діагоналіЗачешіте волосся назад і на скроні виділіть невелике пасмо, не забувши розділити її на три рівні частини. До однієї з частин додайте цвітну стрічку і заплітають французьку косу , починаючи від скроні і рухаючись до мочки вуха на протилежній стороні. Дійшовши до вуха, акуратно закріпіть косу невидимками або шпильками. Продовжіть плести косу по всій довжині волосся вниз, але вже рухайтеся в зворотному напрямку. Кінчик коси зафіксуйте гумкою. Дана зачіска виконується на довгому волоссі.
3
Коса з двох пасом з лентойРасчешіте волосся і зробіть на потилиці «кінський» хвіст. Розділіть його на дві рівні частини. Кожну з пасом перекрутите за годинниковою стрілкою, а потім акуратно обмотайте стрічкою. Включіть свою фантазію; ви можете обмотати стрічкою одну пасмо або ж дві відразу, а можете обмотати прядки абсолютно різними стрічками, підібравши найбільш вдале поєднання кольорів. Переплетіть пасма між собою джгутом і акуратно закріпіть гумкою. При бажанні отриманий джгут можна укласти кільцями навколо основи хвоста і закріпити шпильками, тим самим створивши оригінальний пучок.
4
Існує спосіб вплетення стрічки у вже готову зачіску. Даний метод вимагає особливої акуратності і терпіння. Стрічка акуратно просовується в заплетену косу за допомогою в'язального гачка і голки з великим вушком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FxhTQYBkxfM