Як зробити кашкет.

Будь саморобка, над якою працює людина, розвиває і фантазію, і творче начало. А ще вона може бути досить корисною з практичної точки зору. Виготовлення головних уборів з газет колись було дуже популярним заняттям - такі кепки і кашкети часто одягали під час домашнього ремонту або на пляжі для захисту від сонця. Спробуйте зробити з газети оригінальну і «модну» кашкет .
Вам знадобиться
  • - звичайна газета формату А1.
Інструкція
1
Спочатку візьміть газету і покладіть її на ідеально рівну поверхню в повністю розгорнутому вигляді. Потім зігніть два рази по діагоналі від країв до центру. У вас має вийти своєрідний трикутник. Край, який виступатиме знизу, потрібно підвернути на два згину.
2
Такі ж дії проведіть і з другим краєм. Таким чином, у вас вийшла своєрідна основа для вашої майбутньої кашкети. З такої основи можна зробити не тільки її, але й інші «газетні» головні убори, наприклад, панамку.
3
Продовжуйте далі працювати над кашкетом. Один з прямокутників внизу потрібно повернути назад - один раз підвернути вниз. Це майбутній козирок головного убору. З другого прямокутника буде зроблений ободок вашого картуза. Далі слід сформувати розмір кашкети, для чого до центру зводяться і правий, і лівий кути трикутника. У цей час цілком можна приміряти головний убір його майбутньому власнику.
4
Краї, які виступають, потрібно дуже акуратно підігнути і таким способом сформувати невеликий козирок кашкета. Прямокутник, який виступає, необхідно підігнути ще раз - це додасть козирка вашого головного убору необхідну жорсткість. Його краї заведіть під ободок картуза.
5
Кут, колись колишній верхнім кутом трикутника, подпіхніте під ободок кашкети з боку потилиці. Аналогічно під ободок головного убору потрібно акуратно підігнути «вуха» з обох сторін. Саме такою і буде остаточна форма вашої кашкети.
6
У якості більш наочного посібника з виготовлення такого головного убору ви також можете використовувати схематичне зображення процесу виготовлення кашкети. Всі ці зображення легко можна знайти в мережі, а також у спеціальних книгах по виготовленню головних уборів своїми руками.