Як визначити розмір бандажа. Як вибрати розмір бандажа для нирок.

Бандаж носили під час вагітності ще мами і бабусі. І не дивно, він значно полегшує життя жінці, зменшує навантаження на хребет і внутрішні органи, оберігає від появи розтяжок, позбавляє від болю в попереку. Але ці функції здатний виконувати тільки правильно підібраний бандаж.
Інструкція
1
Бандаж рекомендується носити, починаючи з 4-5 місяця вагітності, коли відбувається активне зростання плоду. Але проводити весь день в ньому не слід, рекомендується робити перерви по 30-40 хвилин кожні 3-4 години.
2
Існують дородові, післяпологові і комбіновані бандажі. Носіння допологового бандажа особливо корисно жінкам, які ведуть активний спосіб життя під час вагітності, багато часу проводять на ногах або мають захворювання хребта, болі в спині. Його рекомендують також під час повторної вагітності, коли м'язи черевної стінки стають слабшими.
3
Післяпологовий бандаж підбирається спільно з лікарем, оскільки є протипоказання для його носіння. Не рекомендується використовувати такий бандаж жінкам після кесаревого розтину, страждаючим захворюваннями нирок, шлунково-кишкового тракту, а також шкірними захворюваннями. Комбінований бандаж може бути використаний як до пологів, так і після.
4
Будь-який з цих бандажів повинен бути підібраний по розміром. Тільки в цьому випадку користь від нього буде відчутною. Щоб визначити його розмір, необхідно виміряти обхват стегон під животом. Для вибору післяпологового бандажа вимірюють обхват безпосередньо по стегнах після народження дитини.
5
Необхідно враховувати, що у різних виробників білизни існують різні розмірні сітки. Іноді вони орієнтуються не тільки на обхват стегон, але і на обхват талії, а також ріст і вага жінки або розмір одягу. Тому, якщо ви вирішили придбати бандаж, уважно розгляньте таблицю розмірів, яка буде вказана на упаковці.
6
Краще, звичайно, якщо поміряєте бандаж прямо при покупці. Тоді ви будете впевнені в тому, що він вам ідеально підходить. Якщо ви вирішили заздалегідь купити післяродовий бандаж, то орієнтуватися вам доведеться тільки за таблицями розмірів виробників.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UbVLpDEgZbw