Як врегулювати конфлікт.

Зіткнення прямо протилежних інтересів завжди веде до виникнення конфліктної ситуації. Сім'я, друзі, колеги, сусіди, навіть незнайомці - з будь-яким представником з цих груп може зав'язатися суперечка або сварка. В результаті зіпсований настрій, негатив, стрес. Частини конфліктів можна уникнути, а от від декого не сховатися і не сховатися. Залишається одне - врегулювати. Вирішувати виниклі проблеми можна різними способами залежно від ситуацій.
Інструкція
1
Підставами для сімейного конфлікту можуть стати: - побутові проблеми; - фінансові труднощі; - втома; - вікова криза; - особистісний конфлікт.Как поводитися в подібних сітуаціях.Успокойтесь, охолоньте. Прогуляйтеся по вулиці або запропонуйте випити опоненту по чашечці чая.Спокойно викладіть свої претензії, вислухайте думку другіх.Обсудіте, чому назріла проблема, виявите джерело. Зазвичай зерно розбрату криється куди глибше, ніж, наприклад, просто невдоволення дружини посиденьками чоловіка в гаражі з пріятелямі.Іщіте компроміс, разговарівайте.Не відкладайте проблему на потім, не брешіть, що не перебільшуйте. Щоб зрозуміти один одного, слід бути гранично откровеннимі.Вместе знайдіть вихід з даної ситуації, який би влаштував обох. Так фінансова проблема може перестати "бути кусючою", якщо подружжя знайдуть, де заощадити і скоротити безглузді витрати.
2
Якщо конфлікт виник з подругою або другом.Будучі залізно впевненими у своїй правоті, аргументуйте свої «нападки». Дотримуйтеся вимог паузи, щоб друзі почули всі, а не обривки ваших думок. Приводьте приклади, просите відповідної реакції на ваші доводи.Контроліруйте негативні емоції. Стримуйте себе, не переходьте на образи і колючості, це не тільки не вирішить проблему, а навпаки, посилить сітуацію.Осознайте то, що ви і ваш друг або подруга, це дві особистості зі своїми вподобаннями й характерами. Ну не можуть люди бути однаковими, якщо вам дороги близькі, приймайте їх такими, які вони есть.Разговарівайте, шукайте компроміс, не намагайтеся «загасити» сварку, рано чи пізно вона знову розгориться.
3
Відносини в колективі часом заводять в тупикові ситуації, призводять до зниження працездатності і агресивної обстановці на робочому місці. Більше всіх слід переживати керівництву організації при виникненні конфліктів. Тому при врегулюванні проблем з колегами, тут просто необхідна третя сторона, суддя, так сказати. Начальник - особа зацікавлена не в правоті одного зі співробітників, а саме в ліквідації «вогнища» раздора.Нікогда не торкайтеся особистісних якостей опонента, ведіть розмови тільки про розбіжності. Вийти з ситуації переможцем або переможеним потрібно гідно, в іншому випадку ризикуєте уславитися сплетніком.Не вплутуйте в свій конфлікт колег, якщо розбрат між вами і однією людиною. І навпаки, якщо ситуація стосується всієї команди - обговорюйте її коллектівно.Не збігайте від проблем. Не намагайтеся примиритися, якщо хтось дійсно не правий, а ви не хочете шуму. Це не кращий варіант поведінки і не метод вирішення проблем. Розмовляйте з "кривдником" тільки з робочих питань, зберігайте нейтралітет.Будьте спокійні, стримані і уважні, кожне слово закріплюйте докладним аргументом. Доведіть свої точку зору і спрогнозуйте результат, якщо не буде прийнята ваша позіція.Обратіте увагу начальства на сформовану атмосферу. Своєрідний «рефері» повинен вжити заходів з врегулювання конфлікту в повній мірі. Інакше «прощай корпоративна етика».
Зверніть увагу
Дотримуючись компромісу, не варто забувати, що це рішення має влаштовувати і вас особисто, а не тільки опонента. Вирішивши головні питання, вам буде легше спілкуватися з цими людьми. Будуйте подальші відносини таким чином, щоб в наслідок сварки виявлялися виключно дискусіями.
Корисна порада
І останнє, незалежно від природи конфлікту, він несе не тільки розбрат, а й розвиток. Це хороший поєдинок, який дозволить оцінити ваші здібності, якості та навички.