Як налаштувати прийом ммс. Як подивитися ммс якщо стояв заборона на їх прийом в білаін.

Для того щоб ви могли відправляти і приймати ммс-повідомлення з фотографіями, картинками, мелодіями та іншим контентом, вам необхідно отримати спеціальні настройки у оператора зв'язку. Замовити їх ви можете безкоштовно в будь-який час, для цього просто наберіть спеціальний номер.
Інструкція
1
У розпорядженні у абонентів оператора "МТС" знаходиться короткий номер 1234. З його допомогою ви можете отримати настройки MMS і GPRS, якщо відправите на нього повідомлення з командою SMS. Не варто забувати і про номер 0876, він теж дозволяє замовляти налаштування ммс (дзвінок на цей номер не тарифікується, тобто є безкоштовним). Замовити налаштування користувачі мережі "МТС" можуть і через систему самообслуговування "Інтернет-Помічник" або на сайті оператора в розділі "Допомога та обслуговування".
2
В "Мегафоні" спеціальним номером, через який можна отримати автоматичні настройки, є номер 5049. Він надається тільки для відправки смс-повідомлень. У тексті повинна бути вказана тільки цифра 3 або 2 (в тому випадку, якщо вам будуть потрібні ще й налаштування інтернет-з'єднання), а також цифра 1 (якщо будуть потрібні налаштування WAP). Для дзвінків з мобільного телефону оператор пропонує номер абонентської служби 0500 (він безкоштовний). Можливо, вам доведеться деякий час почекати відповіді оператора, а потім потрібно буде повідомити йому модель свого телефону. Отримання необхідних налаштувань можливо і на сайті компанії у відповідному розділі. До речі, як тільки ви здійсните замовлення налаштувань ммс по одному із запропонованих номерів і отримаєте їх, обов'язково збережіть.
3
Абоненти оператора "Beeline" для відправки запиту на отримання установок MMS та Internet можуть скористатися USSD-командою * 118 * 2 #. Оператор сам визначить модель вашого мобільного і телефону і вишле відповідні налаштування (чекати довго не доведеться, через пару хвилин після відправлення запиту ви їх отримаєте). Для збереження надійшли налаштувань введіть пароль 1234 (він встановлений за замовчуванням). Управляти підключенням різних послуг в "Білайні" можна і за допомогою USSD-номеру * 118 #.