Як встановити сплячий режим.

Під сплячим режимом мається на увазі збережена на жорсткому диску точна копія вашого робочого столу. Вона дозволяє відновити роботу комп'ютера з того моменту, з якого ви її перервали.
Інструкція
1
Але перш ніж говорити про встановлення сплячого режиму, необхідно розібратися, чим відрізняються між собою сплячий і чекає режими? Режим очікування переводить комп'ютер в режим зниженого енергоспоживання, що дозволяє швидко відновити сеанс роботи з Windows. Кнопка режиму очікування розташована в меню виключення комп'ютера, тобто лівою клавішею миші потрібно натиснути Пуск> Вимкнення> Режим очікування. При натисканні на цю кнопку комп'ютер не вимкнеться повністю, а перейде в режим очікування, з якого його можна швидко включити, поворухнувши мишкою або натиснувши на будь-яку клавішу на клавіатурі.
2
При переході в режим очікування не забудьте зробити потрібні збереження у відкритих документах і файлах, оскільки при відключенні електрики ваші дані можуть не зберегтися.
3
При переході в сплячий режим комп'ютер повністю вимикається, при цьому зберігаючи у спеціальний файл ваші дані з робочого столу - відкриті файли, програми та інше. Це зручно в тому випадку, якщо вам терміново необхідно вимкнути комп'ютер, а зберігати і закривати всі вікна немає времені.Прі включенні ПК із сплячого режиму всі програми і документи з якими ви працювали, будуть відкриті. Зберігати дані при цьому необов'язково, оскільки при переході в сплячий режим дані з оперативної пам'яті зберігаються на жорсткий диск.
4
Активізувати сплячий режим можливо двома способаміПервий і найшвидший: за вищезгаданим шляху викликати меню виключення комп'ютера і натиснути клавішу «Shift». Тоді кнопка «Режим очікування» зміниться на «Сплячий режим».
5
Другий спосіб полягає в наступному: правою клавішею миші натисніть на робочому столі, виберіть з контекстного меню пункт «Властивості». У меню, треба вибрати закладку «Заставка», в ній кнопку «Харчування». На першій вкладці «Схеми управління живленням» ви можете виставити часовий інтервал, через який сплячий режим буде включатися автоматично. Можливі інтервали від 1 хвилини до 6 годин.
6
Також у цьому меню є вкладка «Сплячий режим», зайшовши на яку потрібно переконатися, що галочка встановлена на пункт «Дозволити використання сплячого режиму». При цьому необхідно звернути увагу на кількість вільного місця на жорсткому диску і скільки потрібно для сплячого режиму.