Як перерахувати гроші на карту. Перерахувати гроші з картки на картку.

Як перерахувати гроші на картку через банкомати і банківські каси? Що для цього потрібно? У цьому посібнику ми докладніше поговоримо про це.
Вам знадобиться
  • Банкомат, банківська карта, номер вашого рахунку та реквізити банку.
Інструкція
1
Поповнення картки за допомогою банкоматовЧтоби перевести грошові кошти на карту за допомогою банкомату, вам достатньо знати пін-код самої картки, а також номер вашого рахунку. На практиці все виглядає досить просто. Після введення пін-коду, ви опиняєтеся в особистому кабінеті. Тут вам необхідно вибрати меню «Внести кошти». Правда, яка опція запропонує вам вибрати номер рахунку з тих, що прив'язані до карти. Після того, як ви вибираєте потрібний рахунок, вставте банкноти в купюроприймач. Система автоматично порахує внесення вами кошти і після підтвердження вами платежу, відбудеться їх зарахування на рахунок вашої картки.
2
Поповнення картки за допомогою банківських кас. Для поповнення рахунку за допомогою кас банківських філій та відділень поштового зв'язку, вам необхідно прийти на один з пунктів прийому платежів, розташованих у вашому місті. Надайте оператору каси всю необхідну інформацію щодо одержувача грошових коштів. Ви повинні будете назвати ім'я, прізвище, по батькові одержувача, номер його особистого банківського рахунку, до якого існує прив'язка карти, а також реквізити самого банку одержувача - кореспондентський рахунок, БИК, ІПН і безпосередньо, повне найменування банку.
3
Таким чином, скориставшись одним з перерахованих вище методів, ви з легкістю зможете поповнити рахунок вашої банківської карти. Що стосується поповнення рахунку на кредитній карті, всі операції будуть абсолютно ідентичними.