Як поміняти ремінь генератора на ВАЗ. Як самому поміняти ремінь генератора.

Будь-які ушкодження, виявлені в ході контрольного огляду на ремені генератора , створюють загрозу для його подальшої експлуатації. При першій же можливості необхідно відвідати магазин, що торгує автомобільними запасними частинами з метою придбання нової деталі приводу вказаного пристрою.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі на 10, 13, 17 і 19 мм;
  • - монтування.
Інструкція
1
Заміна ременя приводу генератора в цілях безпеки здійснюється на остившем двигуні щоб уникнути опіків тіла.
2
У автомобіля піднімається капот, щоб забезпечити доступ до моторного відсіку, потім ключем на 10 мм відкручуються два болти, що стягують клеми на акумуляторної батареї (по одному на кожній).
3
З акумулятора знімаються клеми і відкручуються дві гайки на кріпильної планки, після чого вона знімається, і батарея витягується з гнізда.
4
Ключем на 17 мм відкручується на два-три оберти гайка на натяжна планці, а потім послаблюється болт нижнього кріплення генератора , який надалі переміщається максимально ближче до блоку циліндрів двигуна.
5
Ремінь, якщо двигун оснащений електричним вентилятором системи охолодження, знімається з шківів помпи, клонували і генератора , після чого видаляється.
6
З мотора, у якого крильчатка встановлена на фланці водяного насоса, клиновидний привід витягується після того, як він буде виведений через лопаті вентилятора.
7
Після установки нового ременя приводу генератор відсувається монтуванням від блоку циліндрів двигуна до бризковики моторного відсіку і фіксується на натяжна планці гайкою, яка закручується ключем на 17 мм.
8
Потім перевіряється ступінь натягу пасової передачі: - у клиноподібної, в автомобілях старого зразка з приводом на задні колеса, прогин по центру ременя між шківами водяного насоса і генератора не повинен перевищувати півтора сантиметрів при наданні на нього зусилля на зверху, рівного трьом-чотирьом кілограмам; - в машинах з приводом на передні колеса, оснащених плоским ременем, зазначений параметр відповідає максимальному прогину, рівному одному сантиметру, після натискання на його центр між шківами із зусиллям десять кілограм.
9
У тих випадках, коли ступінь натягу ременя генератора не відповідає необхідним технічним параметрам, виконується регулювання.