Як закладати відколи на ванні. Як вас представити уявіть мене в ванній.

На жаль, іноді трапляється так, що на ванні з'являються відколи емалі, які не лише виглядають неестетично, а й становлять небезпеку під час миття. Можна уникнути заміни дорогої ванни нової, самостійно закривши ушкодження.
Інструкція
1
У спеціалізованих магазинах представлені відновники емалевих покриттів. Реставратори емалі і відновники з успіхом допоможуть позбутися від подряпин, відколів і тріщин не тільки ванни, але й інших побутових приладах (холодильник, пральна машина, газова плита та ін.). Попередньо наждачним папером зашкурити підлягає реставрації поверхню, знежирте розчинником або бензином, добре просушіть. Ні в якому разі не витирайте подготавливаемую поверхню ганчіркою - залишаться ворсинки. Краще скористайтеся феном.
2
Після підготовчих дій нанесіть пензликом, яка входить в комплект відновника, тонкий шар емалі, що дасть можливість якісно закласти відколи на ванні . Після того як перший шар висохне, в разі необхідності нанесіть наступний шар. Повністю емаль затвердіє після закінчення 24-х годин - утворюється міцна гідротермостойкая поверхню, що не втрачає блиску і кольору від взаємодії з хімікатами.
3
Емалі «Фантазія», «Ренесанс», «Світлана» і дорога фарба «Реафлекс 50» призначені для реставрації та кардинального оновлення більш серйозних ушкоджень емальованого покриття. Підготуйте поверхню таким чином: нанесіть засіб для чищення з комплекту з емаллю-реставратором, а далі за допомогою дриля або вручну абразивним каменем зачистите ванну до появи густої сітки дрібних подряпин.
4
У місцях відколу зробіть ретельну зачистку до появи металевого блиску. Перш ніж закласти відколи на ванні , видаліть дрібне сміття за допомогою пилососа, промийте її гарячою водою, дайте поверхні добре висохнути або просушіть феном. Оброблена поверхня в ідеалі повинна стати чистою, сухою і матовою. Після цього скоординує свої дії відповідно до інструкції, прикладеної до емалі-реставраторові, виконайте всі, як рекомендовано, і в нагороду ви отримаєте абсолютно нову ванну з бездоганним зовнішнім виглядом, який збережеться досить тривалий час.