Як знайти роботу дизайнера.

На сьогоднішній день дизайнер - одна з найбільш затребуваних і перспективних професій. Це обумовлено бажанням людей зробити своє житло і своє життя одночасно красивою і ні на кого не схожою. При цьому варто брати до уваги і галузь дизайнерського мистецтва. Так наприклад, послуги такого фахівця можуть бути затребувані не тільки на великому підприємстві. Дизайнер може виступати в ролі оформлювача приміщення, розробника рекламної компанії і навіть промоутера. У цій професії є свої складності, які часто виникають від необхідності повністю зрозуміти смаки замовника і підлаштуватися під них.
Інструкція
1
Перше - це вміння визначитися з областю дизайнерської справи. Від цього багато в чому буде залежати ваша заробітна плата, конкурентоспроможність і можливість отримувати стабільно періодичністю замовлення.
2
Друге - визначитися з переліком тих здібностей і видів освіти, які допоможуть вам виконувати свої проекти якісно і несхоже на раніше існувало. При цьому є можливість вибрати не тільки ту сферу, в якій ви вже себе спробували, але і бажану. Є кілька видів роботи в області - це графічний, ландшафтний, текстильний і т.д.
3
Після цього можна шукати проекти для творчої самореалізації. Дуже перспективним у цьому сенсі є інтернет. Тут на спеціалізованих сайтах шукають роботу як професійні дизайнери, так і майстри-початківці. Часто професіонали шукають собі помічників для реалізації великих проектів. В якості найбільш перспективних сайтів зарекомендували себе www.sdrussia.ru, www.weblancer.ne і подібні. На цих же ресурсах вам можуть надати консультативну допомогу і допомогти в пошуку так званих пробних проектах.
4
На дизайнерських сайтах часто пропонують роботу численні рекламні агентства. За результатами виконаної вами на замовлення роботи ви можете бути прийняті в штат і навіть стати провідним фахівцем такого підприємства.
Зверніть увагу
Не варто нехтувати дрібними замовленнями. Більшість відомих дизайнерів починали з дрібних замовлень і великих професійних знайомств. Треба вміти також професійно займатися саморекламою. Від можливості грамотно себе презентувати може залежати ваша кар'єра.
Корисна порада
Пробувати себе в сфері дизайну потрібно постійно. При цьому ні в якому разі не можна зупинятися. Всі свої роботи варто відправити на спеціалізовані сайти для включення їх в базу. Не варто нехтувати навіть невеликими і нескладними роботами. Іноді роботи в стилі простоти і мінімалізму зіграють позитивну роль. Якщо у вас немає спеціальної освіти, його варто отримати. При бажанні зв'язати своє життя з дизайнерським мистецтвом варто задуматися про професійну освіту.
Дизайнеру без досвіду роботи знайти вільне місце в штаті хорошій компанії досить складно. Шлях до досягнення наміченої мети викладений стійким терпінням, працьовитістю і наполегливістю.
Інструкція
1
Перший крок полягає в напрацюванні відсутнього досвіду. Адже, щоб потрапити у велику компанію, потрібно мати за спиною багаж практики. Один із шляхів отримати необхідний досвід - робота в якості фрілансера. Для цього варто зареєструватися на одному з фріланс-сайтів (free-lance.ru, odesk.com) і знайти замовника, який допоможе вам набити руку, попрактикуватися в дизайні і створити собі якісне портфоліо.
2
Крім роботи в інтернеті, ви можете піти іншим шляхом, запропонувавши свої послуги цій фірмі в якості стажера, тобто безкоштовно або за невелику оплату. Почніть з самого малого і, можливо, ваші старання оцінять по достоїнству. Крім того, подумайте про те, щоб записатися на курси з професійного вдосконалення.
3
На сьогоднішній момент більше 80% дизайнерів мають віртуальні портфоліо, які без особливих зусиль можна створити на сайтах portfolios.ru, portfoliobox.net і т.п. Також підготуйте свої роботи в форматі PDF і збережіть їх на флешку, щоб у разі співбесіди виконані вами роботи були при вас. І запам'ятайте: ніколи не відсилайте свої роботи електронною поштою. У сфері дизайнерів це вважається ознакою непрофесіоналізму.
4
Не чекайте, що вас запросять на роботу. Робіть самостійно перші кроки. Шукайте роботодавців по інтернету, телефонних довідників або розсилайте резюме. Перед дзвінком ознайомтесь з основним профілем фірми, щоб знати, про що вести бесіду.
5
Співбесіда - найголовніше і важливий захід, який може вирішити ваше подальше становище. При собі майте: папку з роботами, роздруковане резюме, блокнот і ручку, власні візитки - цим ви покажіть своє серйозне ставлення до обраної вами професії. Наприкінці співбесіди, коли ви почуєте фразу «Ваші запитання?», Обов'язково їх задайте.
6
Поцікавтеся, з якими програмами потрібно буде працювати, яка кількість дизайнерів в штаті, але ні в якому разі не заводите мова про заробітну плату, авансах першим. Про це і так вас проінформують. Після закінчення співбесіди попросіть візитну картку і після повернення додому відправте лист подяки вашому майбутньому роботодавцю.