Як відкрити ігровий клуб.

Немає сьогодні такого досить великого населеного пункту, в якому не було б комп'ютерного клубу . Навіть в самому невеликому населеному пункті є можливість відкрити прибутковий бізнес. Починати треба з складання спеціалізованого плану. Якщо вам дозволяють кошти, то варто подумати про укладення контракту на постійне обслуговування устаткування і всієї техніки. При відкритті такого закладу, як ігровий клуб, варто продумати і час його роботи.
Вам знадобиться
  • приміщення, кілька обладнаних ПК місць, системний адміністратор, програмне забезпечення.
Інструкція
1
Перше - варто розробити бізнес-план. У нього потрібно прописати все, що тільки може вам знадобитися, від персонального комп'ютера до килимка для миші. Сюди ж варто включити і витрати на установку обладнання, витрати на освітлення приміщення і заробітну плату співробітників.
2
Друге - вибрати приміщення і підібрати для роботи в команді надійних і відповідальних людей. Не варто піддаватися на вмовляння друзів і знайомих з проханнями прийняти їх на роботу за відсутності необхідних навичок. В цілях хорошого забезпечення технікою і меблями можна взяти кредит під заставу створюваного клубу .
3
Третє - вибір комп'ютерної техніки та програмного забезпечення. Саме від цього залежатиме успішність роботи клубу і можливість не витрачати гроші на ремонт. При відкритті клубу варто продумати форму його власності. Від цього залежатиме податок на діяльність і на отриманий прибуток.
4
Четверте - необхідно отримати дозвіл на діяльність у санітарно-гігієнічних служб і в пожежній інспекції. Від них багато в чому буде залежати успіх розпочатої вами компанії по відкриттю комп'ютерного клубу . Ви зможете отримати їх при зверненні до відповідних органів та інстанції.
Зверніть увагу
На етапі відкриття клубу можуть виникнути труднощі при отриманні кредиту. Для цього варто знайти кредитора з вигідними для вас умовами кредитування. Це може зайняти досить тривалий час, зажадати вкладення сил. Не відступайте, і ви обов'язково відкриєте бізнес на вигідних для вас умовах.
Корисна порада
Не варто відкривати клуб в житловому будинку, тим більше - підвалі такого будинку. Вам просто не уникнути обґрунтованих і необґрунтованих скарг з боку сусідів і мешканців. Не варто звертатися до посередників при купівлі техніки і тим більше брати її в оренду. Самі ви не можете діагностувати поломки, а гарантійна техніка в такому разі зможе вас застерегти від дорогих ремонтів і заміни численних зношених деталей.