Як збільшити стопи. збільшити стопу ноги.

Мода диктує свої порядки або ж причина криється в чомусь іншому, але іноді дівчата збільшують стопи ніг. Ви будете, напевно, здивовані, коли дізнаєтесь, що це можна зробити в домашніх умовах можна! Звичайно ж, відбудеться лише незначне збільшення стоп, т.к. це пов'язано з особливостями анатомічної будови ніг.
Інструкція
1
Частіше ходіть босоніж. Цей факт є основоположним для того, щоб збільшити стопи самостійно. Справа в тому, що нерівна земля і дрібні камінчики стимулюють нервові закінчення на підошвах ніг, і обмін речовин відбувається швидше.
2
Крім цього носите вільну, не стискує руху взуття. В Стародавньому Китаї місцеві модниці тісними колодками зменшували розміри стопи - йдіть від зворотного.
3
Не забувайте про спеціальні вправи, розвиваючі м'язи стоп. Робіть ці вправи регулярно і босоніж, - незабаром отримаєте бажаний результат.
4
Розкладіть на підлозі дрібні предмети і спробуйте зібрати їх ногами. Нехай ваші ноги «перетворяться» в руки.
5
Знайдіть невеликий гумовий або пластиковий кульку і по кілька хвилин на день без допомоги рук перекочуйте м'ячик по всій довжині стоп.
6
Робіть таку вправу: встаньте рівно, руки на поясі. Ходіть по колу, «перекочуючись» з п'яти на носок і назад.
7
Спробуйте стиснути стопи «в кулак». Повторюйте вправу 10-15 разів.
8
Повільно підніміться на носочки, застигніть буквально на кілька секунд і потім також повільно опустіться на п'яти, зафіксувавши положення. Повторювати вправу можна до 20 разів поспіль.
9
Встаньте. Підніміть праву ногу, і нею зробіть три-п'ять кругових рухів, спочатку за годинниковою, а потім проти годинникової стрілки. Це ж саме зробіть лівою ногою.
10
Ляжте на спину. Підніміть руки вгору і зімкніть їх «в замок». Ноги зігніть і розведіть в сторони, таким чином, щоб стопи упиралися один в одного. На кілька секунд напружте м'язи ніг, а потім розслабте. Повторіть 10-15 разів.
11
В розпал тренування зробіть 20-30 присідань (можна за декілька підходів), а потім знову пройдіться по кімнаті на носочках.
12
Займайтеся плаванням і футболом. Катайтеся на лижах і велосипеді. Якщо ви любите екстрим, займіться яким-небудь видом східних єдиноборств. Наприклад, карате. Цей вид спорту не тільки зміцнює стопи , розвиваючи весь організм, а й формує внутрішні духовні якості.
Корисна порада
Під час занять не забувайте про правильне дихання. М'язи ніг, та й усього організму в цілому повинні активно насичуватися киснем.