Як прикрасити актовий зал. Як прикрасити зал до дня знань.

Актовий зал прекрасно підходить для проведення святкових заходів. Але, незважаючи на це, приміщення має пройти попередню підготовку. Щоб свято вийшло на славу, зал повинен бути прикрашений відповідним чином, щоб повною мірою передати святкову атмосферу. Домогтися цього можна наступними способами.
Інструкція
1
Намалюйте головний плакат. Як правило, це урочистий банер, який вішають під стелею біля самої сцени: на ньому пишуть назву свята, або іншу причину веселощів. Купіть в магазині канцтоварів кілька ватманів. З'єднати їх разом можна клеєм або, як часто це роблять, білими нитками. В результаті виходить цікавий ефект "корсетній" папери.
2
Нанесіть ескіз майбутньої написи. Щоб плакат вийшов красивим, і не був випадково зіпсований погано написаної останньою буквою, краще продумати напис заздалегідь і нанести тонкий контур, поверх якого вже будуть обводити слова.
3
Замініть штори, якщо такі є в актовому зал е. Навіть звичайна зміна штор на інший колір, підкреслить урочистість того чи іншого дня. Якщо ж у вашому запасі є красиві мереживні штори, то обов'язково повісьте їх перед святковим днем.
4
Зробіть декілька плакатів з малюнками та фотографіями. Щоб стіни не пустували, ви можете заповнити їх творчістю учасників виступу. Це в черговий раз додасть приміщенню святковості та забере глядачів в невеликі паузи між діями на сцені.
5
Розмалюйте порожні ділянки стін. Якщо ви готові піти на це, то розмалюйте стіни зал а в честь того чи іншого свята. Якщо це новорічний виступ, намалюйте сніговиків і діда морозу. В день знань же можна намалювати кленові листочки, підручники та інші атрибути учня. Згодом стіни актової зал а завжди можна помити, але створити щось подібне іншими способами буде складно.
6
Використовуйте кульки. У російської людини кулька завжди підсвідомо пов'язане із святом, але чому б не подарувати його прийшли. Використовуйте кулі не тільки для декорації, але і на честь невеликого подарунка, роздайте їх зал у. Це добре позначиться на всій атмосфері в цілому, і свято обов'язково вдасться.
На свято не обов'язково замовляти оформлення залу у професіоналів. Ви і самі зможете зробити прості й оригінальні прикраси своїми руками.
Вам знадобиться
  • Кулі лінкінг, різні за кольором і розміром повітряні кулі, нитки, банти з дротом по краях, флористична губка, квіти, прозорі широкі вази, маленькі плаваючі ароматизовані свічки, черепашки, пелюстки квітів, конфетті, свічки.
Інструкція
1
Створюємо гірлянду з повітряних куль. На один метр гірлянди візьміть 4 кулі лінкінг і 20 маленьких кульок. Надійти 2 лінкінга і зв'яжіть їх як ланки ланцюга. Надійти 4 маленьких кульки. Зв'яжіть їх попарно хрест навхрест. Перекрутіть обидві пари між собою і надіньте на вузол між лінкінг. Продовжуйте з рештою кулями, поки не зробите гірлянду потрібної довжини.
2
Бантами з дротом по краях прикрасьте стільці.
3
Візьміть флористичну губку (допустимо, у вигляді серця). Відірвіть бутони у квітів, залишивши стебло в 2 см. Вставляйте квіти в губку, поки вона не буде вся заповнена квітами. З одного боку прикріпіть степлером невеликий букет або кілька кольорів. Вийшло прикраса повісьте на стіну.
4
На святковому столі розкладіть пелюстки квітів. Це один з найпростіших, але, одночасно, і найефектніший спосіб прикраси.
5
Візьміть кілька широких прозорих ваз. Налийте в них води і опустіть 2-3 плаваючі (краще ароматизовані) свічки. На дно вази можна покласти черепашки, пелюстки квітів або різнокольорове конфетті.
6
Прикріпіть тонку волосінь між стелею і підлогою. На неї упереміш повісьте великі білі повітряні кулі та маленькі блакитні. Таких «колон» можна зробити декілька. Атмосфера залу буде повітряної і дуже вишуканою.
7
Розставте на столі та інших плоских поверхнях великі свічки, можна в свічниках. Прикрасьте їх низ квітами.
Зверніть увагу
Не розміщуйте палаючі свічки поряд з легкозаймистими предметами.
Корисна порада
Зробити красивий і стильний зал можна, якщо всі композиції робити максимум 3-х різних кольорів. Якщо використовувати більшу кількість забарвлень, може вийти аляпісто.