Як прати штучне хутро.

Штучний хутро є чудовою альтернативою натуральному. Сучасні технології дозволяють виготовити його з синтетичних волокон з імітацією натуральних хутро ів. Часом відрізнити такий хутро від натурального досить складно. Перевагою штучних хутро ов перед натуральними є легкість виробів, простота у застосуванні і зберіганні, менша схильність псування, і, звичайно ж, більш низька вартість.
Інструкція
1
Правила догляду за виробом зі штучного хутро а вказані на ярлику виробу. Слід дотримуватися цих рекомендацій. Багато такі вироби можна прати тільки вручну при температура не вище 40 ° С, а деякі - в пральній машині при щадному режимі. Існує штучний хутро , який взагалі не можна прати. Не можна віджимати і висушувати вироби зі штучного хутро а в пральній машині.
2
Перед пранням виріб слід почистити пилососом, використовуючи м'яку щітку. Потім можна почистити штучний хутро за допомогою щітки, змоченою в мильному розчині. Після цього хутро потрібно промити чистою водою і сушити виріб при температурі не вище 40 ° С.
3
Якщо манжети і комірці сильно забруднені, їх можна почистити губкою, змоченою в очищеному бензині і добре віджатою. Після чищення виріб вивішують для провітрювання на свіжому повітрі.
4
Жовтизну, що з'явилася на білих виробах з штучного хутро а, видаляють щіткою, змоченою в суміші лимонного соку і води, взятих порівну.
5
Для видалення з хутро а жирних плям можна взяти бензин і крохмаль в рівних пропорціях, змішати їх і перевірити реакцію на цей засіб на непомітній ділянці хутро а. Для чищення цю суміш втирають в забруднене місце, дають повністю висохнути, а потім видаляють щіткою. Застарілі жирні плями видаляють таким чином в 2-3 прийоми.
6
Штучний каракуль не можна чистити бензіносодержащімі засобами, але можна прати. Штучний хутро такого виду стирають при температурі не вище 45 ° С з використанням миючих засобів для вовни та шовку або універсального прального порошку. При пранні вони не труть і не викручують. Після полоскання його потрібно лише загорнути в простирадло, промокнути, а потім повісити на плічки для просушування при кімнатній температурі.
7
Ще неповністю висохлий штучний хутро не можна пригладжувати, щоб не викликати закочування і ломку волоса. Забруднену підкладку на виробах з штучного хутро а, які не можна прати, чистять нашатирним спиртом або його сумішшю з денатуратом в однакових кількостях.