Як створити яндекс-гроші.

В епоху прогресуючого розвитку цифрових технологій нам на допомогу прийшла система зберігання та накопичення грошей - Яндекс.Деньги. Широку популярність цей сервіс придбав у зв'язку з ростом показників відвідуваності сайту-пошукача Яндекс. І це не дивно. Сидячи за комп'ютером, можна керувати тисячами і десятками тисяч умовних одиниць, а операції з переказу грошових знаків триває не більше одного кліка миші.
Вам знадобиться
  • Реєстрація на сервісі Яндекс.Деньги
Інструкція
1
Створити свій інтернет-гаманець допомогою Яндекс.Деньги можна прямо на сайті Яндекс. Для цього необхідно на сторінці Яндекса зареєструвати собі поштову адресу, тобто поштовий ящик (е-mail). Далі слід натиснути на кнопку Гроші, що знаходиться нижче строчки введення шуканої фрази. Далі вам слід пройти авторизацію в сервісах Яндекса для успішного входу на Яндекс.Деньги. При реєстрації свого гаманця вкажіть всі дані, що вимагає заповнити система, і не забудьте зберегти ці дані. Необхідно запам'ятати номер вашого гаманця і пароль до платіжної інформації. Цей пароль - ключ доступу до скоєння операцій з грошима у своєму гаманці. Реєстрація гаманця на сайті Яндекса називається реєстрацією через веб-інтерфейс.
2
Також можливо реєструвати гаманець за допомогою програми Інтернет.Гаманець. Не менш зручна програма, ніж при реєстрації через веб-інтерфейс, але все-таки має ряд обмежень. Якщо ви плануєте займатися тільки стандартними операціями, наприклад, отриманням грошових коштів на гаманець та їх подальшим виведенням або оплатою за будь-які послуги, то вам цілком підійде Інтернет.Гаманець. Реєстрація такого гаманця не займе у вас багато часу. Для цього вам знадобиться завантажити програму Інтернет.Гаманець з сайту і встановити її. В ході установки дотримуйтесь інструкцій, які можна знайти на самому сайте.Стоіт відзначити, що скачувати програму з іншого ресурсу небажано. Так як розміщення і завантаження програм Яндекса зі сторонніх ресурсів спричинить до залучення відповідальності. У вашому випадку - немає ніякої гарантії, що програма буде чистою щодо вірусів. При заповненні платіжної інформації намагайтеся без помилок вказати свої паспортні дані, це збільшує шанс швидкого обміну грошей на потрібні вам речі.