Як ставити тату.

Татуювання - це стильна прикраса, яким обзаводяться мільйони людей, щоб виразити себе. Однак на відміну від інших прикрас моментально «надіти інше» у вас не вийде. Так що робити, якщо ви хочете татуювання?
Інструкція
1
Спочатку потрібно твердо вирішити для себе, чи готові ви все життя проходити з малюнком на тілі. Якщо ваша татуювання - це наслідування моді чи улюбленому артистові, то має сенс зробити тимчасове тату, приміром, із хни.
2
У кожному разі, виберете ви тимчасове або постійне тату, потрібно ретельно продумати малюнок. Він повинен вам підходити, відображати вашу сутність, в кінці-кінців подобатися. Не можна виходити з принципу «такий малюнок собі зробила подруга, і я теж такий хочу». Можливо, малюнок буде символічний - нагадуватиме вам про якусь подію або людину, а може бути, в татуюванні буде закладено побажання удачі, любові або чогось ще - в цьому випадку тату стане для вас не просто картинкою.
3
Після того як підібраний малюнок, потрібно продумати, де він буде розташовуватися. Він повинен добре поміщатися, підкреслювати достоїнства вашої фігури і приховувати недоліки, наприклад, шрами.
4
Тепер настав час шукати собі майстра тату. Не поспішайте, вивчіть кілька портфоліо. Також потрібно звернути увагу на чистоту і стерильність приміщення, де вам будуть робити татуювання. Задавайте питання - це ваше священне право як споживача. Якщо хоч щось бентежить, то слід пошукати іншого майстра.
5
Але ось майстер вибраний. Настає найголовніший етап - власне, нанесення татуювання. Перед татуюванням ні в якому разі не можна приймати алкогольні напої! Навіть для хоробрості. Втім, татуювання - це не так вже й боляче. Більшість людей з татуюванням зізнавалися, що очікували під час її нанесення куди більшого болю.
6
Після того як татуювання виконана, за нею потрібно починати правильно доглядати. Щоб уникнути ускладнень і псування зовнішнього вигляду татуювання потрібно регулярно акуратно промивати татуювання і змащувати її маззю. Ні в якому разі не можна її чесати або розмочувати. Крім того, доведеться тимчасово відкласти походи в солярій або на пляж і в сауну. Однак результат коштує таких обмежень.
7
І наостанок невелике попередження всім, хто зібрався ставити тату. Напевно всі знають про процедуру видалення татуювань. Здавалося б, чого простіше - зробив тату, походив з ним, разонравилось - видалив. Але все не так просто. Справа в тому, що за допомогою сучасних методів видалення позбудеться татуювання повністю неможливо. І сліди, нехай і невеликі, завжди будуть вам нагадувати про невдалий тату.
Зверніть увагу
Нанесення татуювання займає досить довгий час в залежності від розміру і складності малюнка.