Як прибрати товстий живіт.

Зайва вага може стати причиною багатьох захворювань, у тому числі гіпертонії і атеросклерозу. А вже товстий живіт , якщо говорити про естетичну складову, що не прикрашає ні чоловіка, ні жінку. Але позбутися цього «баласту» можна, дотримуючись чітких правил.
Вам знадобиться
  • обруч і інші підручні засоби для фізичних вправ, трохи вільного часу і велике бажання позбутися зайвих відкладень
Інструкція
1
Відвідайте ендокринолога, дієтолога та професійного фітнес-тренера для складання індивідуальної програми харчування і режиму фізичного навантаження. Ці три фахівці допоможуть вам у найкоротший термін позбутися від товстого живіт а. Крім того, враховуючи всі особливості вашого організму, вони складуть таку програму, яка і від зайвих кілограмів допоможе позбутися, і не зашкодить здоров'ю.
2
Відстежуйте своє харчування самостійно. Виключіть з раціону жирну, смажену їжу, випічку, борошняні вироби. Не їжте солоних продуктів - сіль утримує воду в організмі, що веде до збільшення ваги. Їжте маленькими порціями. Відмовтеся від перекусів, замість них можна випити чашку зеленого чаю або посмоктати карамельку. Практично 60% вашого харчування повинні складати овочі та фрукти. Поменше пийте води, особливо газованої. Чи не засвоєна організмом рідину відкладається в області талії.
3
Виконуйте на щоденній основі вправи для тренування преса - нахили вперед, скручування, віджимання, піднімання торсу з положення «лежачи». Відвідуйте басейн. Вранці робіть хоча б десятихвилинну пробіжку. Пам'ятайте, що будь-яка гімнастика повинна починатися з розтирань і розминки. Живіт перед вправами рекомендується масажувати, щоб приплив крові до жирових відкладень «розсмоктував» зайві відкладення.
4
Приймайте душ. Після ранкової гімнастики або пробіжки обов'язково прийміть контрастний душ. Мочалкою ретельно розітріть область живіт а і стегон.
5
Замініть їзду на громадському транспорті пішими прогулянками. Це допоможе поліпшити кровообіг, нормалізувати обмін речовин. Отримані під час їжі калорії будуть швидше засвоюватися і перероблятимуть. Зайві кілограми підуть.
Корисна порада
Якщо ви прийняли рішення позбутися від товстого живота, обов'язково йдіть до своєї мети, не звертаючи з шляху. Тільки величезне бажання, підкріплене конкретними діями, допоможе вам схуднути в області талії.