Як знищити клопів самостійно. Як усунути клопів.

Клопи - огидні і смердючі комахи, що мешкають в постільній білизні і в квартирі. Зазвичай вони потрапляють в житло, якщо десь (на вулиці або в магазині) «пристане» до нових меблів, привезеної в будинок або через ремонт, іноді переходять від сусідів. Якщо ви хочете усунути їх, а краще розпрощатися назавжди, то скористайтеся нехитрими методами.
Вам знадобиться
  • - спеціальні засоби від клопів;
  • - гаряча вода;
  • - скипидар 100 мл і гас 100 мл;
  • - господарське мило 50 г і вода 500 мл;
  • - аміак 8%;
  • - нафталін 5 г, керосин 100 мл, крезол 50 мл;
  • - скипидар 40 мл, фенол 20 г , саліцилова кислота 3 г.
Інструкція
1
Огляньте ліжка, матраци, крісла та дивани. Якщо ви раптом виявите сліди комах: велика кількість чорних крапок, шкурки від личинок або самих паразитів, то приступайте до негайного усунення. Виробляєте обробку не тільки безпосередніх місць проживання клопів , але і всіх кімнат, включаючи ванну і кухню.
2
Ви можете знищити паразитів за рахунок рідких, мікрокапсульованих форм препаратів на водній основі, які продаються в магазині. До їх складу входять слаботоксичні компоненти, які не тільки вбивають комах, але і відлякують.
3
Якщо не маєте спеціальними препаратами, то використовуйте перевірені, домашні рецепти: гаряча вода, суміш скипидару і гасу, мило з теплою водою або розчин аміаку. Вони актуальні, якщо ви будете заливати дані рідини за плінтуса або використовувати в важкодоступних місцях (ванна, унітаз).
4
Розчиніть 5 грам нафталіну в 100 мл гасу, перемішайте, потім додайте 50 мл крезолу. Отриману суміш протягом декількох днів наносите пензлем на місця проживання клопів .
5
Візьміть 40 мл скипидару і розчиніть у ньому 20 г фенолу і 3 г саліцилової кислоти. Даною сумішшю обробляйте « клопів ники».
6
Клопи також можуть мешкати в книгах і на невеликих предметах (стільці, полиці). Клопи погано переносять перепади температур. Якщо на дворі зима, то поставте предмети з паразитами на балкон на 1,5-2 години, де температура мінус 19-20 ° С. Через 5-7 днів клопи можуть з'явитися знову. В такому випадку негайно повторіть обробку.
7
При боротьбі з постільними клопами вам важливо знати, що головне - знайти їх гніздо. Якщо ви не знайдете його, то хоч кожен день знищуйте паразитів і проводите дезінфекцію, вони все одно будуть з'являтися і розмножуватися з небаченою швидкістю.