Як вишити ім'я гладдю. вишиті гладдю ініціали.

Вишивання гладдю різних написів - давня традиція. Вишити можна підпис до картини, напис на серветці, яку ви вирішили подарувати на ювілей. Раніше досить часто таким чином позначали білизну. Правда в цьому випадку зазвичай вишивають не «b> ім'я, і тільки ініціали. Напис може бути найпростішою, виконаної чітким шрифтом. Але деякі вишиті написи є окремий твір мистецтва.
Вам знадобиться
  • - тканина для вишивки;
  • - пяльци;
  • - комп'ютер з принтером;
  • - калька;
  • - копірка;
  • - голки;
  • - нитки муліне;
  • - набір шрифтів .-
Інструкція
1
Виберіть відповідний шрифт. Він повинен легко читатися, але в той же час бути досить витонченим. Це може бути і друкарський шрифт, і курсив. Можна використовувати різні види спеціальних шрифтів, начебто готичного або статуту. Зараз можна знайти в інтернеті будь-який шрифт. Збільшіть зображення до потрібного вам розміру і роздрукуйте.
2
На кальці відзначте ділянку, відповідний розміру майбутньої написи. Якщо ви збираєтеся «вписати» ім'я у візерунок - саме час його намалювати. Можна використовувати традиційні елементи гладі - листочки, пишечки тощо. Намалюйте спочатку візерунок навколо імені, а потім накидайте напис якими буквами, просто для того щоб намітити місця. На зазначені місця переведіть літери. У вишитому імені прописні букви не обов'язкові. Через копірку переведіть ім'я на тканину.
3
Для вишивки написів і монограм найбільше підходить двостороння гладь. Якщо ім'я оточене візерунком, спочатку вишийте його. Власне ім'я починайте вишивати з нижньої частини першої літери. Узєлков не зав'язуйте, зробіть кілька стібків по центральній лінії букви і залиште кінець нитки на лицьовій стороні. Ви її закриєте стежками. В одному з нижніх кутів букви виведіть голку на лицьову сторону, простягніть нитку, потім введіть голку в іншому кутку цієї ж лінії літери. Простягніть нитку так, щоб стібок не був занадто затягнутий. Знову введіть голку поряд з тим місцем, звідки ви починали перший стібок, через 1-2 нитки від нього. Витягніть нитку і знову введіть голку поряд з місцем закінчення першого стібка. Таким чином вишийте весь елемент.
4
Якщо букви з'єднані між собою, вишивайте їх, не відриваючись. Якщо ж букви або навіть окремі їх елементи не з'єднані, кожен елемент починайте точно так само, як ви вишивали перший. Тонкі елементи, завитки і т. П. Можна вишити стебельчатим швом. Закінчивши вишивку, заховайте кінець нитки під стібки, які не зав'язуючи вузла.
Зверніть увагу
Нитки підбирайте залежно від товщини тканини. Для білизни найкраще підійдуть нитки муліне.
Корисна порада
Можна перевести ім'я на тканину і без копірки. Накладіть кальку на те місце, де будете вишивати. Швом «уперед голку» прошийте ім'я по контуру або по центрам букв, залежно від товщини шрифту. Кальку видаліть.