Як засмагнути посильніше.

Виразний загар в чому служить показником іміджу і престижу, він важливий в різних сферах діяльності - від акторської майстерності, до повсякденного життя. Для посилення засмаги застосовуються різні косметичні та гомеопатичні засоби.
Інструкція
1
Використовуйте «проявники». На початкових стадіях засмаги вам слід вдатися до так званих «проявником». Їх застосування дозволяє побачити ефект від засмаги через невеликий проміжок часу. Це відбувається за рахунок наявності в них певних комбінацій натуральних компонентів або підвищеному вмісту вітаміну Е.
2
Щоб зробити ваш загар більш ефектним, придбайте спеціальні «активатори». До них відносяться різні засоби для засмаги, містять ряд масел і інших речовин здатних підкреслити вже досягнуті вами результати. Також якщо ви відвідуєте солярій, вам варто придбати «активатори» з тингл-ефектом, що створюють відчуття легкого пощипування шкіри, дуже схожого на відчуття при засмагу під сонцем. До того ж, результат від використання «активаторів» з тингл-ефектом проявляється вже під час засмаги.
3
Якщо ви хочете змінити відтінок власного засмаги на свій смак, купіть «бронзатори». Завдяки спеціальним речовинам, «бронзатори» наділяють шкіру характерним бронзовим відтінком. Для правильного застосування «бронзаторами» вам слід нанести його на шкіру до початку сеансу солярію.
4
По закінченню всього курсу засмаги, з метою зберегти отриманий ефект, використовуйте «закріплювачі». Вони зберігають отриманий відтінок на досить тривалий термін. При бажанні ви можете продовжити курс засмаги вже після використання «закріплювачів» - це дозволить зробити наявний відтінок більш виразним.
5
Зверніться до натуральних засобів. Зробіть упор на харчові продукти і вітамінні комплекси, що містять вітаміни А і Е. Вживайте в їжу томати, абрикоси, молоко, яловичу печінку, вершкове масло. Також ви можете зробити маску для обличчя з помідорів та інших компонентів, вона дозволить зберегти ефект засмаги до самої зими. Почніть вмиватися слабо завареним чаєм або протирати обличчя заздалегідь замороженим кави. Це дозволить не тільки зберегти засмагу, а й пом'якшити шкіру обличчя. Якщо ви відпочиваєте на морі, врахуйте, що солона морська вода також супроводжує посилення засмаги.