Як бачити невидимих ??в агента. Як дізнатися що друг з майл агента завжди невидимий для мене.

Коли є підозри, що друг або кохана людина поставив статус «Невидимка» спеціально для вас, вмить хочеться вивести його на чисту воду і з'ясувати стосунки. Поспішати з цим не варто, зрештою, кожен має право іноді не спілкуватися навіть з найближчими. Але підтвердити свої підозри - в агента людина або насправді відключений, спробувати можна.
Інструкція
1
У ранніх версіях агента, якщо користувач невидимий, але в мережі, йому відразу ж, як якби він був у статусі «Онлайн», приходили надіслані повідомлення. Якщо ж отримувач був відключений, на агент відправника приходила інформація, що користувач прочитає повідомлення, коли вийде в мережу. Зараз тільки на це покладатися не варто. Є й інші способи.
2
Якщо підозрюваний поставив статус «Невидимка» спеціально для вас, ви можете зареєструвати нову адресу, якого немає в списку контактів у вашого невидимки і вибрати опцію «Додати контакт». Ввівши дані того, хто, на вашу думку, ховається, натисніть «Пошук». Якщо користувач насправді не в мережі, програма його знайде, але значок поруч з його ім'ям буде червоним, а не зеленим.
3
Для більш просунутих і наполегливих «перевіряльників» є спеціальні програми, що дозволяють бачити невидимих в агента - наприклад, ArxAgentStatus. Знайти таку програму на просторах інтернету не важко, правда доведеться трохи постаратися, щоб в ній розібратися.
4
Якщо невидимість - звичайний стан вашого «підозрюваного», але ви впевнені, що такого бути просто не може, проведіть невеликий тест на увагу. В налаштуваннях свого агента обов'язково вкажіть: повідомляти про вихід контактів в онлайн, про зміну користувальницького статусу, про нові повідомлення, про повідомлення в конференціях, про мікрозапісях, про появу поруч зі мною. Зазвичай, навіть якщо людина невидимий в агенті, при включенні або зміні статусу для інших користувачів, у вас на кілька секунд буде з'являтися в віконечку, що користувач відключений.
5
Ретельно перегляньте повідомлення, що приходить щодня вам на пошту, про те, що нового було у друзів. Якщо людина цілий день був невидимий, він не міг вранці прокоментувати паскудний анекдот якогось вашого спільного друга, а ввечері поставити собі в статус вислів на кшталт: «Скоро додому!».
6
Частіше відкривайте віконце контакту невидимого в агенті. При виході в агент з різних комп'ютерів і телефонів у нього може змінюватися місце розташування контакту. Наприклад, Василь Пупкін (22.07.2011 15:10) змінив своє місце розташування на: г. Москва. Подивитися на карті. Це значить, що в цей час людина абсолютно точно виходив в агент.
Зверніть увагу
Навіть якщо ви 100% впевнені, що користувач зараз в агенті зі статусом «Невидимка», не поспішайте ображатися. Все може бути простіше, ніж ви собі накрутили. Людина могла просто забути поміняти статус або він став невидимий для всіх, а не тільки для вас, тому що у нього серйозні справи або просто немає настрою. Зрештою, програма могла заглючила (а з нею таке буває) і привласнити контакту не той статус.