Як встановити дверний проріз.

При реконструкції приміщень люди часто стикаються з установкою нових дверних прорізів. Обладнати нові дверні прорізи не так просто, як здається. Проте дану роботу можна виконати самостійно.
Інструкція
1
Для начала над майбутнім дверним отвором потрібно встановити несучі балки. Якщо стіна має товщину близько 15 сантиметрів, то можна встановити тільки одну балку. Якщо товщина більше 25 сантиметрів, то необхідно поставити дві балки. Над звичайним дверним отвором можна встановити несучу балку або рейок. Довжина несучої балки повинна дорівнювати просвіту дверного отвору. Також з кожного боку потрібно додати по 15 сантиметрів. Це потрібно для зручної укладки в стіні. Ширина контуру, який потрібно пробити в стіні, повинна дорівнювати сумі просвіту ширини дверей, а також подвоєною ширині коробки з припуском в 4 сантиметри на штукатурку і різні нерівності. Висота отвору дорівнює сумі висоти двері, ширини горизонтальної частини коробки з припуском в 3 сантиметри на штукатурку і різні нерівності.
2
Робота повинна проводитися наступним чином. На старій штукатурці позначте контур дверного отвору, а також контур для розміщення несучої балки над самим отвором. Цей контур потрібно нанести з двох сторін стіни. Якщо ж стіна є несучою і на ній покладена стельова конструкція, то потрібно зайнятися зміцненням цієї конструкції. На відстані 60-70 сантиметрів від стіни на підлогу встановіть пару колон профілю 15X15- 18X18 сантиметрів. Щільно під стелю потрібно підкласти на колони брусок або полиць. Потім колони потрібно підперти клинами.
3
За допомогою долота вибийте виїмки для укладки несучих блоків. Щоб встановити два несучих блоку, необхідно вибити виїмку з одного боку стіни і з іншого. В них потім монтуються блоки. Якщо потрібно встановити три блоки, то з одного боку стіни виробляють установку двох блоків, а з іншого - одного. Виїмки потрібно робити потрібних розмірів. Балка в них повинна міститися без проблем. Перед тим, як встановлювати несучу балку, на цементний розчин потрібно помістити подстилающую пластину, що має товщину 4-5 міліметрів. Між кладкою і кінцем балки необхідно нанести складовою або цементний розчин. Шов між балкою і кладкою над балкою слід заклинювати уламками цегли.