Як зробити аналіз води.

У сучасному світі досить важко знайти абсолютно чисту воду. Ви коли-небудь замислювалися, якою водою користуєтеся для приготування їжі, умивання, що п'єте ви і ваші близькі щодня? Якщо ви турбуєтеся за ваше здоров'я і здоров'я ваших близьких, то вам просто необхідно провести хімічний аналіз води, яку ви вживаєте. Як же правильно провести аналіз води?
Вам знадобиться
  • Дві пляшки, 1 столова ложка столового оцту, етикетка на пляшку.
Інструкція
1
Підберіть підходящу тару, в яку ви будете набирати воду для аналіз а. Враховуючи, що проведення аналіз а води вимагає приблизно 2 л рідини, але при цьому не можна набирати воду для аналіз а в ємність, обсяг якої перевищує 1 , 5 л. Воду потрібно набрати в дві пляшки. 1,5 л в одну і 0,5 л - в іншу.
2
Додайте 1 столову ложку столового оцту в маленьку пляшечку. Ця вода буде використана для визначення рівня вмісту заліза. Але при цьому яблучний оцет використовувати не можна! Важливо !!! Не слід використовувати пляшки з-під алкогольних і солодких напоїв!
3
Перейдіть безпосередньо до огорожі проб води. Перед тим, як набрати воду, пляшку потрібно обполоснути тією водою, яку Ви будете в неї набирати. Воду слід набирати тонкою цівкою по стінку, щоб вона не встигла насититися киснем, тому це може викликати хімічні реакції. Пляшку потрібно набрати до самого верху, щоб між водою і кришкою пляшки не вийшло повітряної пробки.
4
Наклейте етикетку на пляшку з водою. На цій етикетці вкажіть: П.І.Б., джерело води (колодязна, водопровідна, артезіанська свердловина, ...), адреса забору води, дата забору.
5
Доставте в організацію зібрану воду негайно. Фахівці проведуть аналіз води.
6
Скористайтеся також послугами санітарно-епідеміологічної станції, відділенням вашого водоканалу. Також може допомогти і приватна організація з проведення аналіз а води .Організація з проведення аналіз а води краще вибрати заздалегідь, щоб доставити воду в найкоротші терміни. Зробити це слід в той же день, коли був проведений забір води. Якщо ця умова є нездійсненним, то зразок повинен опинитися в лабораторії не пізніше, ніж протягом наступного дня. Для цього пляшки з водою потрібно помістити в холодильник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tjYTXlW138o
Зверніть увагу
Пам'ятайте, ваше здоров'я залежить від того, що Ви п'єте!