Як знайти друзів на прізвище.

Найбільша розкіш полягає в людському спілкуванні, і з цим афоризмом важко не погодиться. Кожному з нас необхідна людина, якого можна було б не тільки назвати другом, а й справді довіряти йому, разом сумувати і що ще важливіше, разом радіти. Знайшовши таку людину, постарайтеся зберегти цінні відносини з ним. А якщо з якої-небудь причини ваші шляхи розійшлися, ви можете його знайти за прізвища .
Інструкція
1
На сьогоднішній день інформаційні технології настільки влилися в повсякденне життя, що стали її невід'ємною частиною. Якби Діоген Синопський був нашим сучасником, то на пошук людей він би напевно відправлявся в інтернет, а не бродив би по вулиці з ліхтарем. Так зробимо і ми.
2
Якщо ваш друг займається суспільно-корисною діяльністю, бере участь у творчих проектах або зумів відзначитися в чомусь іншому, спробуйте набрати його ім'я, прізвище та назву міста в якому він живе в пошуковій системі свого браузера. Є ймовірність, що на пошук потрібної людини та додаткової інформації про нього таким чином у вас піде одна-дві хвилини.
3
Якщо ж прізвище вашого друга занадто поширена або у віртуальному просторі маловідома, спробуйте ще один перевірений спосіб - пошук в соціальних мережах. Вкажіть всі відомі вам дані про одного, щоб звузити число схожих варіантів. Оскільки зараз в деяких соціальних мережах можна переглядати списки друзів на сторінках навіть незнайомих вам користувачів, спробуйте пошукати через спільних і передбачуваних знайомих. Правило шести рукостискань повинно вас обнадіяти - населення земної кулі, так чи інакше, заочно знайомі один з одним не більше ніж через шість сполучних їх людей.
4
Знаючи місто, в якому живе ваш друг, ви можете звернутися в довідкове бюро цього міста. Правда і там доведеться пошукати свого друга в списках однофамільців.
5
Зверніться в деканат факультету, який він закінчив - заступники декана з виховної роботи, як правило, збирають інформацію про подальше працевлаштування своїх випускників. Такі ж дані можуть бути і в школах, і в середніх спеціальних навчальних закладах.
6
Якщо ж ви шукайте потенційних друзів -однофамільцев, поверніться в соціальні мережі. Там прийнято створювати групи по інтересах, у тому числі і об'єднуючі людей з однаковим прізвищем. Можливо, саме там ви й знайдете свого друга.
Корисна порада
Здійснюючи пошук, пам'ятайте, що дівчата, виходячи заміж, часто змінюють прізвище. Тому пробуйте два варіанти - дівоче прізвище і по чоловіку, якщо вона вам відома.