Як зшити їжачка.

Як зшити ежікаМногіе батьки віддають перевагу іграшкам, зшитим своїми руками, так як вони гарантують безпеку дитини. Діти пізнають навколишній світ абсолютно різними способами, в тому числі і за допомогою ігор. Вони ще ніколи не бачили їжачка? Тоді подаруйте їм іграшкового - нехай вивчають цього колючого звірка.
Вам знадобиться
  • - Фетр бежевого кольору;
  • - штучне хутро;
  • - маленький шматочок шкіри для носика і очей;
  • - швейна машинка;
  • - нитки, голки, ножиці;
  • - форма їжачка.
Інструкція
1
Зроблені на папері потрібні викрійки і переведіть їх на бежевий фетр - 4 деталі - ручки, 2 деталі - ніжки, 4 деталі - ступні, 2 деталі - черевце, 1 деталь - денце. Також зробіть з паперу 2 викрійки шубки їжачка і переведіть на штучне хутро. Виріжте всі деталі по контуру.
2
Дві деталі черевця складіть лицьовою стороною один до одного і зшийте по лінії мордочки. Деталі шубки складіть хутром всередину і також зшийте з боку спинки. Зшиті по дві деталі черевця й шубки складіть лицьовою стороною один до одного і зшийте з боків обметочний швом.
3
Тіло їжачка без рук і ніг виверніть і набийте його ватою. Денце прикладіть до тіла лицьовою стороною назовні і пришити його потайним швом.
4
Пришийте їжакові носик і очі з маленьких шматочків шкіри. Щоб зробити носик більш об'ємним, можна шматочок шкіри згорнути в грудку, скріпити його кількома швами, а потім пришити на своє место.Сшейте ручки їжачка. Набейте їх ватою і пришити до їжакові потайним швом.
5
Зшийте і набийте ватою ступні. Пришийте ніжки їжачка до ступень і також набийте ватою. Ніжки пришити до їжакові потайним швом так, щоб той залишався в сидячому положенні. І ось уже їжачок готовий.
Зверніть увагу
Розміри свого їжачка ви можете контролювати самі. Все залежить від того, в якому масштабі ви роздрукуєте викрійки.
Корисна порада
Щоб звірок був більш правдоподібним, намітьте заздалегідь місця для очей і ротика у їжачка на мордочці. По намічених місцях зсередини трохи стягніть тканину, щоб вийшли поглиблення для очей і ротика. Шматочки шкіри будете пришивати в поглиблення для очей. Щоб зробити їжакові рожеві щічки, візьміть трохи рум'ян.