Як поставити спортивне кермо.

Сучасна автомобільна мода змушує автолюбителів вдосконалити свої машини як в технічній частині, покращуючи роботу окремих вузлів і агрегатів, так і в частині зовнішнього вигляду, екстер'єру і салону. Сьогодні досить популярна заміна штатного рульового колеса на спортивний варіант. Як же замінити кермо вашого автомобіля на спортивний?
Вам знадобиться
  • - спортивне кермо;
  • - перехідник на рульову колонку;
  • - пристосування для знімання рульового колеса (можна знайти в автомагазинах, якщо запитати про знімачами для підшипників великого діаметра);
  • - токарний інструмент.
Інструкція
1
За допомогою знімача для керма зніміть кермо з рульової колонки. Знімач являє собою пристосування, чинне на принципі резьбового видавлювання (система упорів і поворотний механізм витягають кермо з рульової колонки).
2
Перевірте, куплений разом з кермом перехідник. Справа в тому, що різні марки і моделі автомобілів мають різні пристрої і перерізу для кріплення керма на рульову колодку. Перехідник повинен вільно кріпитися і всередині керма і вдягатися на рульову колонку, повторюючи перетин і виступи на ній.
3
Якщо перехідник не підходить під рульову колонку, за допомогою токарного інструменту надайте йому необхідну форму. Справа в тому, що в деяких випадках ви можете знайти тільки перехідник, приблизно відповідний під вашу рульову колонку. Якщо його можна адаптувати саме під вашу, зробіть відповідні Надпіли, розширення, зрізи самостійно або звернувшись в токарську майстерню.
4
Встановіть спортивний кермо з перехідником на рульову колонку. Підключіть до спортивного керма елементи управління, які передбачені його конструкцією.
5
Самостійно додайте на кермо кнопку подачі звукового сигналу. Придбайте кнопкове пристрій активації звукового сигналу в автомагазині і зміцните його в зручному для себе місці на приладовій панелі. Врахуйте, що на спортивних рулях практично жоден виробник не вбудовує функцію клаксона (кнопки подачі звукового сигналу).
Зверніть увагу
Заміна рульового колеса в деяких випадках може служити причиною вилучення у вас транспортного засобу та встановлення його на штрафмайданчик до приведення його в норми, що дозволяють продовжувати експлуатацію. Будь-яка зміна, що вноситься в конструкцію вашого автомобіля і впливає на процес організації руху, повинно бути узгоджене з експертною комісією з питань відповідності транспортного засобу з нормами, в тому числі з правилами безпеки, для подальшої експлуатації в зміненому вигляді.
Корисна порада
Перш ніж змінити звичайний кермо на спортивний, добре подумайте, чи варто це робити, тільки піддаючись загальному віянню. Зважте всі «за» і «проти».