Як пробити унітаз. засмічення унітазу тече у сусідів.

Усунути засмічення унітазу можна самостійно, але все ж краще викликати сантехніка, який в найкоротші терміни зробить всю брудну роботу за вас. Якщо ви вирішили прочистити унітаз самі, то скористайтеся будь-яким способом з нижчеперелічених. Але немає гарантії, що у вас все вийде, адже все залежить від ступеня засмічення.
Вам знадобиться
  • - засіб для усунення засмічень;
  • - металевий трос;
  • - відро гарячої води.
Інструкція
1
Кислотні або лужні рідини допоможуть вирішити вашу проблему. Придбайте будь-який засіб для усунення засмічень каналізаційних труб. Можете купити будь-яку сучасну рідина або всім знайомий «Кріт». Варто відмітити, що результат безпосередньо залежить від ціни кошти, так як в дешевші рідини додають у більшості випадків звичайну білизну. Залийте придбане засіб в унітаз і зачекайте кілька годин. Якщо засмічення почне усуватися, то це стане помітно по спадної воді. Якщо засіб вам допомогло впоратися з засміттям, то влийте в унітаз відро гарячої води - це необхідно для очищення труб від залишків бруду та діючої речовини.
2
Якщо ви вирішили позбутися від торішніх заготовок і спустили їх в унітаз, то навіть кислотосодержащие рідини будуть безсилі. Спробуйте пробити засмічення металевим тросом. Вставте його в унітаз і починайте поступово просовувати в трубу. Але будьте обережні - якщо у вас стара сантехніка і труби, ви можете пошкодити їх, і тоді трагедії із затопленням всіх сусідів просто не уникнути. Після прочищення труб тросом можете влити і спеціальну рідину для усунення засмічень - вона роз'їсть всі відкладення зі стінок труб.
3
Коли нічого не допомагає, безглуздо чекати дива. Зателефонуйте і викличте фахівців. Не намагайтеся заливати білизну, оцет або засипати лимонну кислоту - це не допоможе. Впоратися з сильними засмічення деколи можливо тільки за допомогою приладів високого тиску, але й то не завжди. Іноді сантехніки розрізають зварюванням труби, щоб прочистити їх. Вартість послуг фахівців тримається на прийнятному рівні.
Корисна порада
Щоб не винаходити спосіб для усунення засмічень, ніколи не спускайте в унітаз соління, папір і різний непотріб. Набагато простіше винести все непотрібне на вулицю в бак, ніж страждати через забився унітазу.