Як зняти гроші в банкоматах.

Зняття грошей в банкоматі - операція не хитра. Проте якщо у вас в руках пластикова карта з'явилася вперше в житті, труднощі можуть виникнути. Крім того, потрібно бути обережним при використанні терміналів банку, щоб не попастися на вудку шахраїв.
Вам знадобиться
  • Пластикова карта одного з банків і доступ до банкомата
Інструкція
1
Що може бути простіше, ніж зняття грошей з банкомата, запитаєте ви? На перший погляд, будь-яких премудростей тут немає і бути не повинно. Однак ми подивимося на це питання з несподіваного ракурсу. Перед тим, як зняти гроші в банкоматах зі своєї пластикової картки вам слід виконати ряд дій, які допоможуть зберегти конфіденційність і недоторканність вашого електронного рахунку і доступу до нього.
2
Відразу варто відзначити, що краще користуватися тими банкоматами, клієнтом банків яких ви є. Тобто зняти гроші з картки «Альфа Банк» вам буде простіше з терміналу самого банку. В такому випадку вам вдасться уникнути комісії, яка передбачена за вчинення операцій з іншими банкоматами. Сама операція виглядає досить просто. Людина вставляє свою картку в термінал, вводить пін-код і потрапляє в меню банкомата, де належить вибрати валюту зняття, номер рахунку та уточнити суму зняття. Після цього пристрій здійснює видачу запитаної вами суми і видає відповідну квитанцію з відображенням залишку на рахунку. Однак знімаючи гроші з банкомата, ви ризикуєте втратити всі кошти, що зберігаються на вашому електронному рахунку.
3
Щоб не допустити цього, в першу чергу, зверніть увагу на картоприймач банкомату. Якщо його колір відрізняється від кольору самого терміналу, або ж на ньому є зазори на місці кріплення, уникайте використання даного пристрою. В даному випадку ви маєте справу з роботою шахраїв. В накладці картоприймача маскується зчитувальний пристрій, який передає інформацію про вашу карту і стан рахунку зловмисникам. За рахунок отриманої інформації достатньо просто виготовити картку клона вашої банківської карти і скористатися нею. Як правило, подібні накладки супроводжуються наявністю накладної клавіатури, вводячи пін-код на якій, ви повідомляєте його зловмисникові, надаючи тим самим всю необхідну для зняття грошей з вашого рахунку інформацію.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на наявність накладних картопріємников і клавіш введення пін-коду.
Корисна порада
Намагайтеся уникати використання підозрілих банкоматовЖелательно виконувати переведення в готівку в терміналах, розташованих в офісі банку Повідомте в міліцію, якщо у вас викликає підозру той чи інший банкомат