Як створити файл підкачки.

Файл підкачки - це прихований файл "pagefile.sys", розташований на системному секторі C:/жорсткого диска. Файл підкачки використовується ОС Microsoft Windows для зберігання частин запущених програм і кеш-даних, які не вміщаються в обмежену оперативну пам'ять (RAM).
Інструкція
1
Коли використовувана оперативна пам'ять підходить до системної позначці, тобто майже повністю завантажена, Windows починає переміщати дані з ОЗУ в файл підкачки і назад, якщо процес в оперативній пам'яті завершуються, і мегабайти ОЗУ освобождаются.Чтоби отримати доступ до файлу підкачки, спочатку потрібно відкрити вікно з основною інформацією про систему. Для цього натисніть клавіші "Windows" (у вигляді прапорця) + "Pause Break". У вікні ви побачите меню зліва. Натисніть на посилання «Додаткові параметри системи» даному меню.
2
На дисплеї з'явиться спеціальне вікно «Властивості системи». У вкладці «Додатково», яка відкривається за замовчуванням, в категорії «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри».
3
В дочірньому вікні виберіть вкладку з аналогічною назвою - «Додатково» і в категорії «Віртуальна пам'ять» натисніть кнопку «Змінити».
4
Перед вами відкриється невелике вікно з налаштуванням файлу підкачки. Якщо файл підкачки не активовано, тобто його немає (встановлений пункт «Без файлу підкачки») натисніть «Розмір за вибором системи». Такий параметр є оптимальний для повсякденного користування ПК.
5
Якщо ви використовуєте новітні ігрові додатки і програми для роботи з обчисленнями і монтажем, виберіть «Вказати розмір». У вихідному розмірі вкажіть кількість мегабайт, прописаних в рядку «Рекомендується», в максимальному - плюс 1-2 гігабайти (залежно від розміру ОЗУ).
6
Після виконаних операцій зі створенням і зміною обсягу файлу підкачки натисніть кнопку «Поставити» і "OK" внизу вікна. В попередньому, дочірньому вікні «Параметри швидкодії» натисніть «Застосувати» і "OK". У вікні «Властивості системи» також натисніть "OK". Файл підкачки буде створений і/або змінений.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що після зміни файлу підкачки обсяг жорсткого диска (HDD) зменшиться на вказане в настройках кількість гігабайт.