Як зав'язувати в'язаний шарф.

В'язаний шарф - це один з найцікавіших і, безсумнівно, дуже важливих аксесуарів зими. Існує кілька оригінальних способів зав'язування шарф ика.
Інструкція
1
Для початку важливо визначитися в тому, які функції виконуватиме шарф . В'язаний шарф ик може вдягатися як прикраса, що доповнює ваш образ, в цьому випадку він буває зовсім тоненьким, і складається з 5 - 6 рядів вязкі.Такой шарф ик можна зав'язати бантиком або , обмотавши один раз навколо шиї, залишити рівні за довжиною кінчики з лівого і правого боку.
2
Дуже красиво виглядають помпони, зав'язані або по всій довжині, або на кінчиках шарф а. Шарф такого типу надаватися під верхній одяг і носиться як намисто або сережки, гармонируя з образом людини. Сучасна мода дозволяє поєднувати шарф ики з іншого біжутерією і навіть золотом, головне - несильно перевантажувати свою витончену шию.
3
Якщо в'язаний шарф використовується, як засіб захисту горла і грудей від холоду, то на перший план виходить практичність. Такий шарф зав'язується поверх курток і шуб.В цьому випадку також існують варіаціі.Во-перше, шарф можна обмотати кілька разів навколо горла так, щоб звисаючих кінців не залишилося. Причому перший шар, повинен максимально прилягати до шиї, а наступні ставати все більш вільними Кінчики закріплюються красивою брошкою або стрічкою.
4
По-друге, шарф можна зав'язати голландським вузлом: складіть шарф навпіл, так щоб кінчики були на однаковому рівні, прикладіть шарф до шиї, вона повинна знаходитися точно посередині шарф а. Потім просмикніть два вільних кінчика в петлю і, трохи затонув, укладіть шарф .
5
По-третє, можна обмотати шарф один раз навколо шиї, так щоб кінчики з обох сторін були рівні, і з'єднати їх на грудях хрестом. Останній варіант виглядає дуже красиво і захищає і шию і груди.
Зверніть увагу
Отже, тепер ви знаєте кілька чудових варіантів для прикраси і зігрівання своєї шиї. В'язані шарфики і самі по собі дуже оригінальні. Величезну роль відіграє колірна гамма і стиль в'язки. Також важливо звертати увагу на довжину шарфа. Наприклад, дівчатам невисокого зросту занадто довгі шарфи не підійдуть, так як вони будуть візуально ще більше приземляти їх. Сподіваємося, ви зможете знайти ідеальне поєднання кольору, якості та краси у вашому новому шарфику.