Як змінити мережеві настройки.

Іноді для організації мережі або підключення до вже існуючих каналам необхідно змінити мережеві параметри і настройки . Використання стандартизованого підходу в цьому питанні дозволяє зробити це якісно і швидко навіть з мінімальним знанням пристрої комп'ютерних мереж.
Вам знадобиться
  • - початкові знання про пристрій комп'ютерної мережі.
Інструкція
1
Визначтеся з найменуванням мережі, в якій необхідно провести зміни. Щоб побачити весь список доступних мережевих підключень, перейдіть в панель управління Windows в розділ «Мережеві підключення» .В версії Windows 7 в панелі управління вибирайте розділ "Мережа та Інтернет", далі пункт "Перегляд стану мережі та завдань". Переходьте в "Центр управління мережами і загальним доступом". Для настройки обраного мережевого підключення двічі клацніть лівою кнопкою миші на його піктограмі. Відкриється вікно стану для цього підключення.
2
Набір параметрів для настройки мережі визначається компонентами, які були для неї задіяні. Як правило, це: - Клієнт для мереж Microsoft, - Служба доступу до файлів і принтерів мереж Microsoft, - Планувальник пакетів QoS, - Протокол Інтернету (TCP/IP) .Найбільші інтерес представляє останній компонент, оскільки саме в ньому прописується унікальний IP- адреса комп'ютера і необхідні шлюзи.
3
Будьте уважні. В операційній системі Windows 7 крім звичайного протоколу Інтернету TCP/IP (IPv4) доданий протокол IPv6, що розширює діапазон використовуваних IP-адрес. Його поява обумовлена подальшим розвитком інтернет-комунікації, але поки залишається мало затребуваним.
4
Саме протокол інтернету (TCP/IP) відповідає за більшу частину роботи настроюваного підключення. Тому точно вносьте передані вам від провайдера відомості з налаштування мережі. До них зазвичай відносяться IP-адресу вашого комп'ютера, маска підмережі, IP-адреса шлюзу (комп'ютера-посередника, відповідального за маршрутизацію і доступ до віддалених ресурсів), а також DNS - сервера.
5
Швидкий доступ до налаштувань мережі можливий через відповідну іконку в системному треї (правий нижній кут робочого столу Windows). Для цього просто клікніть лівою кнопкою миші двічі по значку. Відкриється вікно налаштувань.
6
В Windows 7 застосовують шаблонні настройки для мереж, що дозволяють швидко встановити необхідні параметри. Так, тип "Громадська мережа" має найбільш високий рівень захисту комп'ютера. У разі підключення до інтернету з домашнього комп'ютера цей варіант є найкращим. Якщо передбачається настройка локальної мережі, слід вибрати варіант "Домашня мережа". Це забезпечить доступ і обмін даними між комп'ютерами домашньої мережі.
Зверніть увагу
Вироблені настройки (зміни) часто можуть зажадати перезавантаження комп'ютера, що вам слід виконати обов'язково.