Як підключити колонки від музичного центру до комп'ютера. Як називається шнур від центру до комп'ютера.

Багато хто використовує комп'ютер як музичний центр: з його допомогою можна слухати музику з дисків, завантажувати її з безкоштовних інтернет-ресурсів або просто слухати інтернет-радіо. При цьому можна використовувати навушники, спеціальні зовнішні комп'ютерні колонки або вбудовані (в деяких моделях ноутбука). Однак такий інтерфейс не задовольняє завзятих меломанів: ідеальне звучання виходить тільки при використанні професійної музичної техніки. Тому багато користувачів підключають до свого комп'ютера колонки від музичного центру.
Вам знадобиться
  • шнур-тюльпан, що з'єднує музичний центр з колонками і комп'ютер («тюльпан» - загальноприйнята назва для даного інтерфейсу, з ним знайомі всі продавці аудіотехніки, комп'ютерних аксесуарів і радіотоварів).
Інструкція
1
Шнур-тюльпан можна купити в спеціалізованих магазинах: в місцях продажу комп'ютерів, побутової техніки, електро- і радіоінструментов, в деяких музичних магазинах. При його покупці необхідно знати марку свого музичного центру, оскільки роз'єми шнура підбираються саме під габарити музичної техніки.
2
Важливо звернути увагу, що найчастіше до комп'ютера під'єднуються не власними колонки, а музичний центр з підключеними колонками. При цьому один кінець шнура-тюльпана вставляється у вхід музичного центру (він унікальний у кожного виробника, його місце розташування залежить від конкретної моделі музичного центру).
3
Другий роз'єм шнура-тюльпана має стандартний вихід: такий же, як і у будь-яких навушників, комп'ютерних колонок і т.д. Його потрібно вставити в спеціальне місце на комп'ютері, призначене для входу навушників. Коли ви використовуєте цей шнур, вбудовані в комп'ютер колонки автоматично відключаються.
4
Після того як музичний центр підключений до комп'ютера, виберіть у меню магнітофона спеціальну функцію, що дозволяє відтворювати звук з зовнішніх пристроїв. Як правило, це та ж кнопка, за допомогою якої включається звук з телевізора. Тепер можна слухати музику!
Зверніть увагу
Деякі продавці рекомендують вдосконалений шнур-тюльпан із золотим напиленням. Вони стверджують, що саме такий вид провідника дозволяє відтворювати музику без сторонніх шумів. Така якість, звичайно, коштує набагато дорожче звичайного дроту. Однак будьте пильні: золоте напилення дійсно позитивно позначається на якості звуку, але розрізнити подібні нюанси можна тільки при використанні спеціальної професійної техніки. У домашніх умовах різниця буде непомітна, а переплата значна.