Як відновити закладки в Mozilla. Як повернути візуальні закладки в Мозіль.

Буває так, що при невдалому оновленні програми чи перевстановлення операційної системи пропадають відібрані користувачем інтернету закладки в улюбленому браузері. Якщо цей браузер - Mozilla Firefox, то є кілька простих прийомів, як повернути все на свої звичні місця і знову насолоджуватись улюбленими сторінками.
Вам знадобиться
  • - резервні копії закладок;
  • - браузер Mozilla Firefox.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Mozilla Firefox і знайдіть у верхньому меню пункт «Закладки». Виділіть мишею підпункт меню «Показати всі закладки» і клацніть по ньому. Той же ефект вийде, якщо при відкритому браузері натиснути одночасно комбінацію клавіш «Ctrl + Shift + B». На екран монітора виводиться нове вікно «Бібліотека», що містить необхідні інструменти для управління закладками і що показує їх структуру.
2
Якщо знадобилося повністю замінити існуючі закладки на збережені, то необхідно перейти до пункту меню «Імпорт і резервування». Він розташований у верхній частині нового вікна і містить в собі наступні підпункти: - Резервне копірованіе- Відновити (містить вкладені пункти) - Імпорт з HTML- Експорт в HTML
3
Виберіть пункт «Відновити», далі відкриється вікно праворуч, де будуть показані варіанти вибору: відновлення з архівної копії закладок браузера на певну дату або відновлення з вашого файлу. В останньому випадку мається на увазі, що користувач має резервну копію своїх закладок в форматі JSON. Якщо такої немає, то доведеться вибирати перший варіант, де перевагу слід віддавати по найближчій даті архіву. Автоматичне резервування закладок за умовчанням проводитися програмою кожен новий день.
4
Вибравши потрібний пункт (або вказавши шлях до вашого файлу з резервною копією), підтвердіть своє бажання замінити існуючі закладки (на екрані з'явиться повідомлення «Всі ваші поточні закладки будуть замінені закладками з резервної копії. Ви впевнені?») По закінченні процедури ви побачите закладки з резервної копії на своїх колишніх місцях, а їх структуру можна подивитися, повторивши дії з кроку 1.
5
Можливий варіант відновлення закладок із застосуванням імпорту з HTML-файла (меню «Імпорт і резервування», підпункт «Імпорт з HTML»). В цьому випадку вам необхідно заздалегідь здійснити експорт закладок в формат HTML, зберігши файл в доступному для вас місці, а при необхідності відновити закладки вже через нього. Однак така можливість існує тільки при наявності вказаного файлу і не підходить у випадках раптових збоїв.
Корисна порада
За будь-яких майбутніх маніпуляціях з операційною системою, а також у випадках переустановлення програмного забезпечення, рекомендується заздалегідь створювати резервну копію своїх закладок в браузері, використовуючи меню «Імпорт і резервування», підпункт «Резервне копіювання» .Для зберігання файлів резервної копії закладок краще використовувати переносні диски або флеш-накопичувачі. Вони не підведуть в ситуаціях, коли локальний комп'ютер з яких-небудь причин втратив дані або не працездатний.