Як підсилити зростання щетини. від чого залежить зростання бороди.

Одним з головних і беззаперечних ознак справжнього чоловіка є щетина на обличчі. Вона додає мужності і стилю, а знаменита французька неголеність буде залучати протилежну стать. Шкода, що не у всіх чоловіків борідка добре росте, але ця проблема вирішувана. Відростивши щетину, ви отримаєте впевненість у собі, а якщо ви ще молоді, то станете виглядати набагато і солідніше.
Інструкція
1
Зростання волосся на обличчі залежить від декількох факторів. Таких як: спадкова схильність, загальна конституція тіла, рівень тестостерону в крові, рівень естрогену, ряду вітамінів і мінералів, що містяться в організмі. Перші два фактори вам ніяк не змінити, а от керувати гормонами і регулювати рівень вітамінів і мінералів в організмі вам під силу.
2
Почніть з регулювання гормонів. Рівень тестостерону, як і естрогену в крові залежить від вашої статури, способу життя і харчування. Перш за все, необхідно відмовитися кофеїну, який міститься в каві, чаї та енергетичних напоях. Кофеїн стимулює вироблення естрогену, який пригнічує тестостерон. Якщо ви сильно звикли до цих напоїв, то можете купити гранульований корінь коріандру і заварювати його. Він за смаком нагадує суміш чаю з кавою, але не містить кофеїну. Далі треба зменшити до мінімуму кількість пива. Адже воно стимулює вироблення естрогену. Ще слід почати активніше займатися спортом. Фізичні навантаження провокують вироблення тестостерону.
3
Також рівень тестостерону в крові визначається статурою. Чим більше м'язів, тим він вищий, а чим менше м'язів і більше жирових відкладень (особливо в області грудей і стегон) тим вище естроген. При більш високому вмісті чоловічого статевого гормону в організмі, мало того що волосся на обличчі почнуть рости швидше, ви ещебудете відчувати себе впевненіше і краще.
4
Головним речовиною, яка допомагає зростанню волосся, є цинк. Він найбільш сильно і швидко впливає на ріст волосся. Цинковмісні продукти: волоські горіхи, насіння гарбуза і соняшнику, квасоля, яйця. Постарайтеся включити їх в свій щоденний раціон.
5
Ще одним секретом швидкого росту волосся на обличчі є частий процес гоління. Чим частіше ви будете голитися, тим швидше будуть рости волосся, але не забувайте, що вони при цьому будуть грубеть. Голіться 2 разів на день протягом двох тижнів. Після чого відкладіть лезо. Виконуючи описані вище дії, приблизно за місяць-два, ви побачите непогані, навіть вражаючі результати.