Як продавати дитячий одяг.

Після будь-якої дитини залишається багато одягу в хорошому стані, яку можна носити. А враховуючи вартість гардеробу вашого чада, можна спробувати повернути часткову вартість дитячих речей. Для цього їх можна спробувати продати.
Інструкція
1
Для початку проведіть сувору ревізію дитячих речей. Уважно розгляньте кожен предмет одягу. На ньому не повинно бути плям, дірок, різних дефектів. Повинна бути на місці вся фурнітура, робочі блискавки і застібки. Речі перед продажем обов'язково виперіть і отгладьте. Не пропонуйте на продаж відверто старі, що вийшли з моди речі. Або ті, які носилися не одним дитиною і мають відповідний вигляд. Таку одяг краще роздати знайомим з дітьми або пропонувати як бонус до покупки.
2
Найбільшим попитом на вторинному ринку дитячого одягу користується верхній одяг відомих фірм-виробників, речі для немовлят відразу великим пакетом. Ви можете пропонувати речі поштучно, а можете відразу продати весь комплект. При цьому ціна пакета буде менше, ніж якщо б ви продавали речі окремо. Але і час на продаж ви витратите менше.
3
Продавати речі можна тим же матусям з дітьми на дитячому майданчику, в садку чи школі. Треба набратися сміливості і підійти з пропозицією про продаж до тих мамам, чиї діти молодше за віком, ніж ваші. Відмінним місцем продажу дитячих речей є сайти для батьків. У форумах є теми з пропозицією купівлі-продажу одягу та взуття. Для розміщення оголошення вам необхідно зробити якісні фотографії одягу.
4
На ваше оголошення швидше звернуть увагу, якщо воно буде правильно і інформативно складено. Оголошення повинно починатися з назви продаваної речі, розміру, для кого ця річ - для хлопчика чи для дівчинки. Можна додати сезонність для верхнього одягу. Обов'язково вкажіть, що цей одяг була у вжитку, і поставте ціну. Вся інша інформація має міститися за посиланням на фотографію. Під фотографією вкажіть виробника, розмір і зробіть реальні виміри. Якщо ви продаєте, припустимо, брючки, поміряйте зовнішню сторону від пояса до низу і розмір крокової шва. Можна вказати, як довго ви цю річ носили, її особливості. Вкажіть місце зустрічі для продажу та контактну інформацію.
5
Важливе питання при продажу ношених речей - це їх вартість. На такі речі прийнято встановлювати ціну в середньому 25% від первісної вартості. Ви можете переглянути схожі пропозиції з продажу і виставити ціну, орієнтуючись на них. На дуже дорогі популярні речі можна запросити і 50%, але одяг при цьому повинна бути дійсно у відмінному стані.