Як поставити квадрат. написання квадрата або куба числа на комп'ютері.

При написанні технічних та освітніх текстів після чисел, букв або виразів іноді потрібно поставити квадрат . Для цього не обов'язково встановлювати спеціальні програми. Щоб поставити квадрат достатньо інструментів Word. Потрібно просто підібрати підходящий варіант.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, Word
Інструкція
1
Зазвичай достатньо обмежитися квадрат ом з меню Word'a «Вставка-символ». Виберіть у меню Word'а пункти Вставка-Символ ... У табличці символів вкажіть знак квадрат а (?), Потім натисніть «Вставити». Значок квадрат а з'явиться в тексті на місці курсору.
2
Пошук квадрат а можна прискорити. Для цього в полі «набір» виберіть рядок «математичні символи». Для доступу до повного списку символів, встановіть «Юнікод (шістнадцятковим ключем.)». Код квадрат а можна відразу вставити в поле «Код знака». Для символу квадрат а це «00b2» або «00B2».
3
Повторне введення квадрат а робите з допомогою панелі під назвою «Раніше використовувалися символи» .При частому введенні квадрат а налаштуйте в цьому ж вікні «гарячі клавіші» і/або параметри автозамени.Обратіте також увагу, що не у всіх шрифтах є символ квадрат а.
4
Щоб поставити квадрат ще швидше, наберіть комбінацію клавіш Alt і числа 0178. Клавіатуру перед цим обов'язково переведіть на англійську розкладку.
5
Щоб об'єднати обидва способи, наберіть код квадрат а «00b2» («00B2») і натисніть комбінацію alt + x.
6
Щоб поставити квадрат стандартним форматуванням Word'а, виділіть двійку, натисніть праву кнопку миші, виберіть у контекстному меню «Шрифт» і відзначте пункт «надрядковий».
7
Якщо цей спосіб Вас не влаштовує, поставте квадрат , використовуючи звичайне форматування Word'а - зменшення шрифту і його зсув. Для цього виділіть двійку (майбутній квадрат ) і виберіть у меню пункт «Шрифт». Розмір шрифту виберіть на третину менший (наприклад, 8 замість 12). Після цього на вкладці «Інтервал» виберіть у пункті «Зсув» - «Вгору».
8
Щоб звести в квадрат складне математичне вираження, створіть символ квадрат а в редакторі формул.Виберіте пункти меню: Вставка - Об'єкт - Microsoft Equation 3.0. Потім виберіть «Шаблони верхніх і нижніх індексів».
9
Якщо «Microsoft Equation 3.0» відсутній, то вставте диск з дистрибутивом MS Office і запустіть програму інсталяції. Відзначте галочкою Microsoft Equation 3.0 і після установки вона з'явиться в Word'е.
10
Запустити редактор математичних формул можна і по-іншому. Для цього виберіть пункти меню: Вставка - Поле - Формула - Eq. Потім натисніть кнопку «Редактор формул».
11
Щоб поставити квадрат комбінацією спеціальних символів, натисніть комбінацію Ctrl + F9 і наберіть всередині з'явилися фігурних дужок рядок: eq s (2), потім натисніть F9. У підсумку, в тексті з'явиться піднесена двійка. Однак, її розмір буде співпадати з основним текстом, тому такий спосіб не дуже зручний для позначення квадрат а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o8HJdg8YWNM
Зверніть увагу
Є ще один спосіб того, як поставити квадрат: при друкуванні натискаєте на праву кнопку миші, в розгорнулося вікні знаходите «Шрифт», клацаєте - у вікні, знаходите розділ «Видозміну» - «Надрядковий» (поруч ставимо галочку і «ОК»). Якщо ж пишете не приклад, то в тексті цей знак можна замінити скороченим поєднанням букв: кв/м, кв.м (квадратний метр).