Як провести тиждень історії. Тиждень історії в школі сценарії.

Багато школярів, на жаль, не виявляють великого захоплення з приводу свого навчання в школі. А з введенням системи ЄДІ інтерес старшокласників і зовсім падає до тих предметів, оцінки за якими їм не важливі при вступі до ВНЗ. Щоб виправити ситуацію, що склалася, вчителям-предметникам корисно проводити в навчальному році тематичні тижні, присвячені викладаються ними наукам, наприклад, тиждень історії.
Вам знадобиться
  • методична література, інтернет, організаційні та творчі здібності.
Інструкція
1
Тиждень історії вимагає ретельної підготовки, оскільки включає в себе цілий комплекс заходів і передбачає залучити у позаурочну роботу кілька паралелей школярів.
2
Продумайте, чи буде тиждень історії присвячена розкриттю певного тимчасового етапу розвитку («Велика вітчизняна війна», «Новітня історія Росії» і так далі) або представлятиме ретроспективу формування поглядів на ті чи інші суспільні питання («Підходи до освіти: від Античності до Нашого часу»).
3
При написанні сценарію орієнтуйтеся на досягнення поставлених цілей і завдань.
4
Цілі безпосередньо залежать від оголошеної теми і можуть виглядати наступним чином: - поглибити знання з пропонованим темам предмета «Історія»; - сформувати вміння використовувати теоретичні знання на практиці в повсякденному житті; - розвивати в учнів творчі здібності, комунікабельність, ініціативність і самоорганізацію; - професійна орієнтація на професії, пов'язані з вивченням історії.
5
Завдання, які необхідно реалізувати за час проведення тижня історії: - формувати громадянську позицію школярів і забезпечувати їх соціалізацію; - стимулювати інтерес до активної пошукової наукової діяльності; - сприяти розвитку взаємодії між школярами та їх батьками, між школярами та вчителями, між учнями з різних класів школи.
6
У сценарії необхідно вказати всі заплановані на тиждень заходи, їх час і місце проведення, що беруть участь, відповідальних за проведення осіб і необхідний реквізит.
7
Організуйте виставку стінгазет та колажів, присвячених заявленої теми - від кожного класу по газеті. Школярі різного віку можуть представити абсолютно несхожі погляди на проблему.
8
В один із днів можете провести інтелектуальний історичний марафон.
9
Обов'язково організуйте КВН на історичну тему. Учні зможуть повною мірою продемонструвати свою винахідливість і креативність.
10
Беріть також на озброєння ідею про проведення музично-історичного вечора або невеликий реконструкції подій минулих років.
Корисна порада
На стадії написання сценарію рекомендуємо активно використовувати не тільки методичну літературу, а й побажання та ідеї самих учнів.
Магазини все частіше залучають покупців проведенням акцій, які здатні просунути товар в маси і швидше його реалізувати. Зазвичай акції супроводжуються низькими цінами на продукт або врученням подарунка за покупку. Існує ряд особливостей, які слід врахувати в проведенні подібних заходів.
Інструкція
1
Необхідно заздалегідь підготувати нові цінники і листівки з інформацією про проведення акції . Кожен службовець торгового залу повинен бути проінструктований про умови акції і знати, що відповісти на запитання покупців.
2
Якщо передбачається видача подарунка за покупку товару, слід заздалегідь виділити місце в торговому залі або на виході з магазину для промостойки. На стійці викласти подарунки і невеликі флаєри, на яких буде написана інформація про умови участі, порядок видачі подарунка і періоді акції .
3
Важливо простежити, щоб товар, який бере участь в акції , був належної якості. Якщо у продукту термін придатності добігає кінця або його упаковка залишає бажати кращого, то варто цю продукцію ліквідувати. В іншому випадку, магазин таким ставленням ризикує втратити повагу покупців і в умовах жорсткої конкуренції знизити продажу.
4
До першого дня початку акції попередити покупців про підготовлюване заході. Найзручніше інформувати покупців буде касирам, які виводячи чек з касового апарату, ненароком згаданий про акції . У підсумку, відвідуваність магазина в рази збільшиться.
5
На вході в магазин або на вулиці повісити інформаційний плакат, що закликає до активної участі в акції магазина. Головне прописати в плакаті вигоди, які отримає покупець, купивши дану продукцію.
6
Під час проведення акції збирати анкети з учасників. Нехай вони дадуть відповідь, що їм сподобалося в акції , які вони воліли б умови проведення тощо Отримані відповіді дозволять провести наступну акцію більш ефективно.