Як відкрити центр раннього розвитку. бізнес план центри розвитку дітей дошкільного віку.

Центри раннього розвитку допомагають розвивати в дитині творчий потенціал, а також основоположні навички та вміння. Найчастіше такі центри прирівнюють до дошкільним освітнім установам. Попит на їх послуги завжди великий. Але як відкрити свій центр, і що для цього знадобиться?
Вам знадобиться
  • -Методичні програми,
  • -розвивати обладнання та матеріал,
  • -детская меблі та іграшки,
  • -Грошові кошти на покупку або оренду приміщення, виплату заробітної плати персоналу
Інструкція
1
Зареєструйтеся в податковій інспекції як індивідуальний підприємець або як ПБОЮЛ.
2
Орендуйте або купіть під центр раннього розвитку приміщення площею не менше 50 кв. м. У ньому обов'язково має бути власний вихід на вулицю, спеціально обладнаний сантехнічний вузол. Необхідно обставити приміщення дитячими столиками і стільцями, поличками, на яких буде розставлено навчальний матеріал, книги, іграшки. Бажано на підлозі розстелити килим, щоб діти на ньому могли відпочити від занять і трохи пограти.
3
Виберіть методику, за якою будете займатися з дітьми. Все більшого поширення серед дошкільних установ отримує методика Монтессорі, опис якої можна знайти в інтернеті. Якщо ж ви вирішуєте найняти персонал, зокрема педагога, поцікавтеся його кваліфікацією, професіоналізмом, досвідом. Можливо, він запропонує свою методику занять з дітьми раннього віку.
4
Розрахуйте витрати на відкриття центру та приблизний рівень доходів в перші кілька місяців роботи. До витрат необхідно віднести оренду приміщення, ремонт та адаптацію його під дитячі потреби, зарплату співробітникам, покупку який навчає матеріалу (згідно обраної методикою), придбання меблів, іграшок, книг.
5
Складіть приблизний план занять, визначитеся з вартістю одного заняття. На основі всього вищевикладеного можна скласти бізнес-план, який стане певним путівником для відкриття центру. Дотримуючись цього плану, можна розкрутити центр, не загубивши жодної дрібниці. Крім того, бізнес-план може стати і фінансовим планом на перший рік роботи центру.
6
Найміть адміністратора, який зустрічатиме дітей та батьків, допомагати одягати і роздягати малюків, приймати плату за відвідування центру і відповідати на всі питання.
7
Підготуйте рекламу про відкриття центру, зробіть візитки.
Зверніть увагу
Центри раннього розвитку - це досить перспективний бізнес, але важливо добре підготуватися до його відкриття. В іншому випадку погану думку про центр збережеться в пам'яті батьків надовго, і відновити репутацію буде складно!