Як додати зображення на свій сайт.

Жоден інтернет- сайт не виглядатиме яскраво і привабливо без графічної складової - навіть якщо на сайт е присутні цікаві та інформативні тексти, вони повинні бути підкріплені візуальними зображеннями, завдяки яким інформація сприйматиметься жвавіше і простіше. Розмістити зображення на сайт е не так складно, особливо, якщо ви користуєтеся програмою Front Page.
Інструкція
1
Завантажте в програму будь-яке зображення в будь-якому форматі, яке ви хотіли б бачити на сторінці свого сайт а. В меню «Вид» клікніть на пункт «Папки», а потім знайдіть серед папок і файлів свого сайт а файл tour2.htm.
2
Відкрийте файл, клікнувши на нього двічі, щоб завантажити режим редагування сторінок. Переконайтеся, що курсор знаходиться на початку поля редагування і потім на панелі управління знайдіть кнопку вставки зображення.
3
Програма запропонує вам вибрати зображення - відкрийте картинку, яку ви обрали заздалегідь і вставте її на сторінку. Після того як малюнок буде вставлений, клікніть на ньому лівою клавішею миші, щоб активувати можливість редагування розміру картинки. Наведіть курсор миші на будь-яку сторону рамки, якої оточений малюнок, і спробуйте потягнути рамку за кути, щоб збільшити або зменшити розмір зображення.
4
Для подальшої роботи з ілюстрацією ви можете відкрити розділ «Панелі» в головному меню «Вид» і потім вибрати розділ Pictures. Відкриється панель, на якій у вашому розпорядженні опиняться різноманітні інструменти для роботи з графічними файлами. Ви можете змінити форму зображення, розмістити поверх картинки будь-який текст, помістити його на передній або навпаки, на задній план, повернути картинку в будь-яку сторону, відобразити її дзеркально горизонтально або вертикально.
5
Також ви можете підкоригувати яскравість, насиченість і контрастність ілюстрації, якщо її якість вас не влаштовує. При необхідності обріжте зображення, відкадрувати його, а якщо вам не підходить кольорова ілюстрація, на тій же панелі інструментів ви можете зробити зображення чорно-білим або просто зменшити кількість квітів. Клікніть на відредагованою ілюстрації правою клавішею миші і відкрийте розділ характеристик малюнка.
6
Налаштуйте параметри обтікання малюнка текстом, а також його вирівнювання по центру сторінки, по лівому або правому її краю. За бажанням ви можете налаштувати кордону малюнка, створивши рамку. Налаштуйте інтервал в пікселях, який буде відділяти зображення від тексту на сторінці з усіх боків. Збережіть змінений зображення в кореневій папці вашого сайт а, в якій зберігаються всі його графічні об'єкти.