Як записати інтернет-трансляцію. Запис онлайн трансляції.

З кожним роком інтернет-спілкування стає все більш інтерактивним. Тепер ви не тільки можете за лічені хвилини прочитати повідомлення від людини, що живе в іншій країні або в іншій півкулі, а й почути його голос, а також подивитися відео. Відео-трансляції сьогодні використовуються для різних цілей - наприклад, великою популярністю користується потокове інтернет-телебачення, завдяки якому люди можуть дивитися телевізор, не виходячи з-за комп'ютера. Все що потрібно для створення такої трансляції - це відповідне програмне забезпечення і висока швидкість інтернет-каналу.
Інструкція
1
Для запису відео-трансляції в інтернеті вам потрібна програма WM Recorder. Скачайте програму з інтернету і запустіть інсталятор. Дотримуйтесь всім командам майстра установки, погодьтеся з умовами використання програмного забезпечення і потім вкажіть шлях для встановлення програми.
2
Натисніть кнопку Start для запуску основного процесу установки, після чого завершіть установку натисненням кнопки Exit. Якщо ви хочете відразу ж запустити програму, поставте галочку на пункті Launch WM Recorder.
3
Програма запуститься і перед початком роботи автоматично перевірить і налаштує ваші параметри доступу в інтернет. Натисніть ОК на запит про налаштування інтернет-з'єднання, а потім дочекайтеся закінчення процесу конфігурації.
4
Якщо програма повідомить вам список файлів, яким потрібен доступ в мережу, додайте дані файли в список програм-виключень вашого антивіруса і брандмауера. Встановіть для даних файлів повний доступ в мережу.
5
Тепер вам потрібно встановити програму WinPcap для запису відеосигналу з мережевого адаптера. Натисніть «Далі», щоб встановити WinPcap, потім дочекайтеся поки програма визначить тип вашого мережевого адаптера. Завершіть установку програми.
6
Відкрийте інтернет-браузер і відкрийте будь-який сайт, на якому є потрібна вам відеозапис. Запустіть відео одночасно із запущеним WM Recorder - програма автоматично запише відеосигнал. Для коректної запису відео-трансляції з інтернету вам потрібно в першу чергу відкрити програму WM Recorder, тільки потім запускати відео на сайті. Тільки в цьому випадку відео запишеться повністю.
7
Для перегляду статусу відеозапису натисніть кнопку Status. Якщо ж ви хочете зупинити запис, натисніть Stop. Для того щоб додатково налаштувати програму, відкрийте розділ Settings, якщо вас не влаштовують поточні налаштування запису.
8
Якщо вам потрібно записати якесь відео з мережі, але при цьому ви не можете бути присутнім за комп'ютером, заплануйте запис - відкрийте в програмі розділ налаштувань і виберіть опцію Shedule Recording. Задайте час початку і закінчення запису, введіть URL відео, а також його назву. Програма автоматично запустить процес запису, навіть якщо вас не буде поруч.
Сучасний світ рясніє різноманітними подіями. Щоб бути в курсі всього, що відбувається, а також передати це в режимі реального часу своїм друзям, достатньо організувати інтернет- трансляцію. Для цього необхідно підключиться до швидкого інтернету і зареєструватися в деяких сервісах.
Вам знадобиться
  • - швидке інтернет-з'єднання;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Зареєструйтеся, створивши електронний ящик на поштовому сервісі Mail.ru. Для цього вкажіть свої персональні дані, інтереси і завантажити аватарку. Перейдіть на головну сторінку проекту і клацніть на посилання «Відео» (з лівого боку). В сторінці натисніть на «Створити відео трансляцію». Нове вікно демонструє зображення з вашої веб-камери (не забудьте її включити). Переконавшись, що картинка добре відображається камерою, клікніть на «Почати трансляцію». З цього моменту інтернет-трансляція з вашої веб-камери почалася. Під відео розташовується посилання на трансляцію, так що ви можете поділитися своїм творінням з друзями (виглядає ось так: http://video.mail.ru/mail/username/_bcast).
2
Створювати трансляції можна і на на відеохостингу Smotri.com (за аналогією можна зробити і на Rutube.ru). Зареєструйтеся на сайті і зайдіть під своїм логіном і паролем. Натисніть на посилання «Створити трансляцію». Виберіть вид трансляції: або тимчасову, або постійний канал мовлення. Тут важливо визначитися в призначенні ваших відео. При тимчасової трансляції запис буде відразу ж віддалятися після завершення, постійний канал припускає зберігання відеотрансляції із зверненням до неї в будь-який час.
3
Також досить просто організувати інтернет-трансляції за допомогою безкоштовної програми Webcam Plus! Lite. Для цього скачайте її за цим посиланням http://webcam.akcentplus.ru/webcamlite.html, натиснувши на відповідну кнопку. Встановіть її на свій комп'ютер. Переконайтеся, що в установчому пакеті представлені довідкова інформація і бібліотека qedit.dll. Також для функціонування програми потрібно встановити Microsoft DirectX. Завантажити цей пакет можна за посиланням http://www.microsoft.com/directx/homeuser/downloads/default.asp.