Як підписатися на сайті.

Важко знайти сучасний інформаційний інтернет-сайт, у якого немає зручної функції розсилки новин. Сьогодні RSS-розсилка є не тільки у новинних сайтів, але і на особистих сторінках - наприклад, в блогах, читачі яких економлять свій час, отримуючи нові записи цікавого їм автора через розсилку. Все, що їм потрібно - це підписатися на неї і зробити це не так складно.
Інструкція
1
Більшість сучасних браузерів підтримує функцію підписки на RSS-розсилку. Наприклад, якщо ви хочете підписатися на новини будь-якого сайту в Internet Explorer версії 7 або вище, клікніть на значок RSS-розсилки на вибраному вами сайті , щоб відкрилася сторінка підписки на веб-канал.
2
У верхній частині сайту ви побачите кнопку «Підписатися на веб-канал» - натисніть її і підтвердіть своє бажання, повторно натиснувши кнопку «Підписатися». Нове повідомлення, яке з'явиться на сторінці, сповістить вас про те, що підписка на канал пройшла успішно.
3
Тепер, щоб отримати можливість керувати веб-каналом з підписки, відкрийте розділ браузера «Центр управління обраним», натиснувши на піктограму у вигляді зірочки, потім виберіть опцію «Веб-канали».
4
Клікнувши на назву веб-каналу, на який ви підписалися, ви легко зможете переглянути поновлення потрібного сайту. При необхідності натискайте клавішу «Оновити веб-канал». Якщо ви хочете відписатися від RSS-розсилки, виберіть у списку веб-каналів потрібний і видаліть його, натиснувши клавішу Delete.
5
Підписатися на RSS і переглядати новини сайтів ви можете не тільки через браузер, а й за допомогою додаткового тулбару, який спростить вашу роботу з розсилками, завдяки своїм простоті і зручності.
6
Скачайте тулбар для управління RSS з сервісу rss2email.metabar.ru і встановіть панель тулбара в свій браузер. Після установки тулбара для підписки на розсилку того чи іншого сайту вам достатньо тільки натиснути на кнопку підписки, і тулбар автоматично підпише вас на новини та оновлення, які будуть приходити до вас на електронну пошту.