Як створити html сторінку в блокноті.

Створення власного веб-сайту не здасться таким складним, яким здається на перший погляд, якщо розібратися в основах мови HTML і створити найпростішу веб- сторінку в звичайному блокноті, який є на кожному комп'ютері. Саме з створення HTML-сторінок в блокноті все веб-програмісти починали вчитися сайтобудуванню, і ви теж можете освоїти цю нескладну науку.
Інструкція
1
Тег є основним тегом вашого сайту - всередині нього міститься весь прочий код, що становить вашу веб- сторінку . Завершення коду позначається закриває тегом .
2
Збережіть текстовий документ, але не в текстовому форматі, а в форматі html - при збереженні перейменуйте файл в index.html. Відкрийте отриманий файл за допомогою будь-якого браузера - ви побачите порожню сторінку , на якій буде надрукований заголовок сайту, введений вами в попередньому кроці.
3
Тепер ви в будь-який момент можете відкрити створений файл за допомогою блокнота і продовжити редагувати його код для подальшого наповнення сторінки. Вивчіть основні html-теги для форматування сторінки. Тег використовуйте для перенесення тексту на рядок нижче, а тег і використовуйте для визначення заголовка сторінки. Важливим тегом є - в ньому має міститися тіло документа.
4
Отже, створивши базу сторінки, починайте заповнювати її текстом. Візьміть будь-який текст, який ви хочете вставити на сайт, скопіюйте його і вставте відразу після тега в документ. Збережіть файл.
5
Тепер отформатируйте текст - розбийте його на абзаци за допомогою тега

і вирівняйте його за допомогою параметра align зі значеннями left, center, right, justify. За замовчуванням всі тексти в HTML вирівнюються по лівому краю. Деякі особливо важливі моменти і заголовки виділіть жирним шрифтом, уклавши частина тексту в теги . Для того щоб зробити текст похилим, укладіть його в теги .

6
Для того щоб сторінка виглядала яскравіше і привабливіше, доповніть текст будь-яким зображенням. Виберіть підходящу картинку або фотографію, зменшіть її в будь-якому редакторі і збережіть в папці з файлами для майбутнього сайту. Введіть тег в те місце коду, де повинна розташовуватися ілюстрація. Замість picture введіть повне ім'я вашої збереженої картинки. При бажанні вирівняйте зображення з допомогою вже описаного вище параметра align. Збережіть документ і відкрийте його в браузері, щоб переконатися, що зображення і текст відображуються на сторінці.