Як зашифрувати посилання.

При роботі з різними інтернет-проектами власникам сайтів нерідко потрібне вміння приховувати і шифрувати посилання - найчастіше це необхідно для успішної роботи з партнерськими програмами, яка неможлива без шифрування реферальних посилань. У більшості випадків відвідувачі сайтів, навівши курсор на посилання , визначають, що вона є партнерською, і це негативно позначається на кількості переходів, а значить на сумі підсумкового доходу. Саме тому посилання варто шифрувати.
Інструкція
1
Оформіть партнерську посилання , використовуючи наступний код: Назва посилання В цьому випадку відвідувач сайту, навівши курсор миші на посилання , побачить не адресу цілком, а тільки той текст, який ви вказали на початку коду (в href). При цьому дійсною адресою посилання буде ту адресу, яку ви вказали після параметра onclick.
2
Також ви можете зробити на посилання редирект - для цього створіть окремий файл PHP з назвою disc.php і введіть в нього наступний код: Даний файл завантажте в кореневої каталог сайту на сервер, і тепер, коли ви розміщуєте партнерську посилання на сторінці свого сайта, додавайте до неї посилання на PHP-файл - так, щоб посилання мала такий вигляд: http://website.com/disc.php.
3
Якщо ви користуєтеся платним хостингом з підтримкою PHP-скриптів, редирект працюватиме справно; але якщо ваш сайт розміщений на безкоштовному хостингу з обмеженими можливостями, ви можете створити редирект і без PHP. Замість описаної сторінки створіть на комп'ютері файл disc.htm, відкрийте його за допомогою блокнота і впишіть в файл наступне: Тепер при публікації партнерської посилання вам треба додати після неї приставку disc.htm.
4
Також ви можете скористатися інтернет-сервісами по створенню укорочених посилань - наприклад, http://bit.ly або http://tinyurl.com. Робота з такими сервісами інтуїтивно зрозуміла. Ви пишете потрібну вам посилання , а система видає її в скороченому зашифрованому вигляді. Крім того, подібні сервіси дозволяють відслідковувати кількість відвідувачів, які перейшли по вашому посиланню, їх географію та багато іншого.
Зверніть увагу
Зашифрувати посилання. Ви можете безкоштовно зашифрувати посилання будь-якого Веб сайту і отримати короткий URL, за яким буде знаходитися ваш Веб ресурс. Для використання сервісу коротких посилань вам необхідно увійти в свій особистий кабінет або пройти реєстрацію нового користувача.
Всім, хто хоча б поверхово знайомий з основами html, відомо, що гіпертекстова посилання, що веде на той чи інший адресу, може також містити додаткові параметри, до яких можуть входити як реферальні коди, так і маса інших налаштувань. Часто саме від цих параметрів і залежить цінність посилання. Для запобігання «обрізки» параметрів з третього боку посилання слід зашифрувати.
Інструкція
1
Уявіть, що ви створили сайт для залучення відвідувачів через партнерську посилання. Час іде, ваш сайт відвідують, але конвертація відвідувачів менше, ніж ви очікували. Виною тому може послужити той факт, що деякі недобросовісні відвідувачі бачать, що переходять по партнерської посиланням, і видаляють із заслання партнерську частина (наївно вважаючи, що якщо вони перейдуть по партнерському посиланню, то з них зажадають в підсумку більше грошей. Часто це робиться просто із заздрості до власника ресурсу).
2
Існує безліч способів захистити свої посилання від дурості відвідувачів вашого ресурсу або ж просто банера. Перший варіант - використання сервісів коротких посилань. Дані сайти дозволяють перетворити вашу вихідну посилання до виду, не дозволяє видаляти будь-яку частину посилання. Посилання попросту не спрацює.
3
Перейдіть на будь-який сервіс коротких посилань. Наприклад, на сайт tinyurl.com. Далі в поле для введення (під пропозицією Enter a long URL to make tiny:) введіть посилання, яке ви хочете перетворити. Потім натисніть на кнопку make tiny URL (що в перекладі означає - «створити крихітну заслання»).
4
Скопіюйте посилання, отриману в результаті роботи сервісу і використовуйте її для своїх цілей. Як правило, вихідна посилання приймає вид http://tinyurl.com/буквенно-цифровой код. Зауважте, що при видаленні будь-якій частині із заслання вона перестає працювати або працює некоректно.
5
Іншим методом закрити параметри посилання від зловмисників - використовувати сервіси кодування посилань. Їх головна відмінність в тому, що вихідний код посилання перетвориться у формат base64. Після перетворення посилання отриманий код можна використовувати будь-яким зручним для вас способом.
6
Зайдіть на сервіс кодування початкового тексту (шифрувати можна не тільки посилання). Одним з таких сервісів є ресурс motobit.com (пряме посилання дана в кінці статті).
7
У другу форму для введення тексту введіть або скопіюйте текст для шифрування. Далі натисніть на кнопку convert to source data. У підсумку у верхній формі для введення тексту ви побачите зашифрований код, який містить числа і букви. Якщо ви кодували посилання, то шифр можна використовувати таким чином: посилання