Як обмінюватися посиланнями.

Кожен веб-майстер, який займається розкруткою і просуванням свого сайту, знає, як важливий у процесі просування проекту в інтернеті грамотний взаємообмін посиланнями . Обмін посиланнями вигідний і вам, і вашим партнерам. Так ви не тільки отримуєте від них вигідний приплив трафіку, але і забезпечуєте їм певну розкрутку завдяки публікації на своєму сайті їх посилань. Існують певні правила обміну посиланнями , які потрібно враховувати для найбільшої ефективності розкрутки інтернет-проекту.
Інструкція
1
Сайти, з якими ви обмінюєтеся посиланнями , повинні бути доступними і не перенасиченими інформацією, серед якої відвідувачу буде складно знайти потрібні речі. Сприймайте обмін посиланнями як пропозицію свого сайту потенційним партнерам, а не як рекламу.
2
При обміні посиланнями сайт автоматично сприймається як корисний і рекомендований до відвідування, і основний результат такого обміну є збільшення індексу цитування сайту (ТІЦ). Завжди обмінюйтеся посиланнями тільки з тими сайтами, які так чи інакше відповідають тематиці вашого сайту. Якісні тематичні посилання - запорука розвитку сайту і збільшення його індексу цитування.
3
Слідкуйте за тим, щоб посилання не були оформлені у вигляді редиректа або скрипта, тому що подібні посилання не будуть сприйматися пошуковими системами і каталогами сайтів. Крім того, ваші посилання не повинні бути прихованими параметрами nofollow або noindex. Сайт, на якому знаходиться посилання, обов'язково повинен бути в індексі.
4
Не перестарайтеся з кількістю посилань - на вашому сайті не повинно бути більше тридцяти партнерських посилань. Час від часу відстежуйте, чи коректно працюють відповідні розміщення ваших посилань на сайтах партнерів.
5
Якщо посилання з якихось причин не функціонують, зв'яжіться з веб-майстром партнерського сайту. Також обов'язково прослідкуйте, розмістили Чи ваше посилання на головній сторінці основного домену, а не на субдомені, і чи є посилання на ваш сайт прямими.
6
Намагайтеся працювати з перевіреними і давно існуючими сайтами - їх посилання вважаються довіреними і мають велику вагу для підняття ТІЦ. Віддавайте перевагу сайтам з невеликою кількістю вихідних посилань - відповідна посилання на ваш сайт з таких ресурсів буде вагоміше, ніж з ресурсу з великою кількістю вихідних посилань. І зрозуміло, продумайте анкорного текст майбутньої посилання - він повинен бути складений грамотно, і в ньому мають бути присутні ключові слова і фрази для подальшої ідентифікації посилань пошуковими системами.