Як зробити анімований банер.

Яскрава і приваблива візуальна реклама в інтернеті - запорука того, що ваш товар або вашу послугу помітять і оцінять по достоїнству. Якісний і красивий баннер необхідний, якщо ви хочете ефективно просувати свої послуги та сайти в мережі - розміщувати баннер ви зможете на будь-якому ресурсі, як платно, так і безкоштовно, і зробити такий баннер зовсім не важко, якщо у вас є Adobe Photoshop. Анімований баннер виглядає набагато цікавіше статичного, і для анімації готового зображення ви можете використовувати просту програму Ulead Gif Animator.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і визначте розмір майбутнього баннер а - наприклад, ви можете зробити баннер стандартного формату 468х60 пікселів. Підберіть відповідні зображення або логотипи, які ви включите в баннер , кольори і шрифти.
2
Визначте, що саме ви напишете на баннер е, і які його елементи будуть анімованими. Створіть новий документ потрібного розміру з прозорою або білою заливкою, а потім розмістіть на поверхні нового файлу вибрані вами зображення та ілюстрації, поміщаючи кожен графічний елемент на новий шар. Оточіть баннер тонкою рамкою. Таким чином створіть один з кадрів майбутньої анімації.
3
Тепер зробіть верстви першого кадру невидимими, клікнувши на кожному з шарів на значок з оком і приступайте до створення другого кадру. Зробіть потрібну кількість кадрів, на кожному з яких буде змінюватися місце розташування графічних елементів, а також текст. Приміром, в перший кадр ви можете включити першу частину рекламного тексту, а в другій - другу частину.
4
В останній кадр включите адресу сайту і контактну інформацію. Розподіліть кадри по верствам, а потім, приховуючи непотрібні шари для кожного конкретного кадру, збережіть їх по черзі в форматі GIF в окрему папку. Приміром, в якості першого кадру збережіть фон баннер а, в якості другого - фон з логотипом, в якості третьої - логотип з підписом і так далі. У вас може вийти п'ять або більше кадрів - з усіх цих зображень у форматі GIF ви повинні зібрати нескладну анімацію.
5
Для цього відкрийте програму Ulead GIF Animator і виберіть опцію «Майстер анімації». Вкажіть розмір вашого баннер а і в наступному кроці завантажте в програму всі створені вами кадри, натиснувши кнопку «Додати зображення».
6
Встановіть підходящу швидкість зміни кадрів і час затримки кожного з них, а потім встановіть порядок появи кадрів в анімації. При необхідності продублюйте деякі кадри, створивши копії.
7
Натисніть кнопку попереднього перегляду, щоб подивитися, як готова анімація виглядатиме в мережі. Якщо вас все влаштовує, збережіть баннер в форматі GIF і опублікуйте його в мережі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Db-29DZFpMs
Анімовані банери активно застосовуються в веб-дизайні, так як вони здатні не лише дати користувачеві більше інформації, але і привернути увагу. Існує декілька способів створення таких зображень.
Інструкція
1
Для створення анімованого банера вам буде потрібно один з графічних редакторів. Є два шляхи вирішення завдання. Перший - використання програми для створення кожного кадру баннера у вигляді окремого графічного файлу з наступним їх об'єднанням в один. Другий - робота в графічному редакторі, що дозволяє відразу створювати анімовані зображення.
2
Якщо ви вибираєте перший варіант, вам буде потрібно простий графічний редактор, наприклад, Paint або GIMP, однак ви можете використовувати і будь-який інший, який для вас зручний.
3
Запустіть програму і створіть новий файл з необхідними значеннями ширини і висоти. Намалюйте, напишіть текст або вставте картинку, це буде першим кадром майбутнього анімованого банера. Далі збережіть цей файл у форматі.gif", після чого подібним же чином створіть другий і наступні кадри. В результаті у вас повинно вийти кількість gif-файлів, рівне числу кадрів майбутнього банера.
4
Скористайтеся програмою для склеювання декількох зображень в один файл, наприклад, Namo GIF Animator або будь-який інший. Також ви можете скористатися веб-сервісами, що пропонують таку можливість: http://www.picasion.com/ru, http://gifsun.org/ru, http://htmlweb.ru/gif-animator.
5
Якщо ви вибираєте другий варіант, вам потрібно графічний редактор, здатний самостійно створювати анімовані файли, наприклад, Adobe Photoshop, Macromedia Flash і т.п.
6
Створіть новий файл в програмі Photoshop. Вкажіть необхідні значення ширини і висоти. Далі створіть новий шар, для чого виберіть у меню «Шари» -> «Новий» -> «Шар». Створіть стільки шарів, щоб їх кількість відповідала бажаному числу кадрів баннера. На кожному з шарів намалюйте (або вставте) необхідне зображення.
7
Після цього виберіть в меню «Вікно» -> «Анімація». Вкажіть для кожного з кадрів бажаний час затримки. Також ви можете переглянути, як виглядатиме майбутній банер. Збережіть отриманий файл у форматі.gif".